Herfstvakantie 2025

πŸ’œπŸ’šπŸ©΅β€οΈπŸ§‘πŸ’œ

Van 11 t/m 19 oktober 2025 is het vakantie. Hoe het bij jou op school is kan je nagaan in de schoolkalender.

Wat gaan jullie deze vakantie doen met de kids?

Ga jij iets leuks doen deze vakantie? Ga je er een weekje tussenuit of blijf je lekker in de buurt? Deze blog staat vol met leuke uitjes en inspiratie maar vergeet ook niet regelmatig in onze agenda te kijken voor de leukste uitjes, workshops en events want deze vullen we gewoon aan tijdens de vakantie! 

Een fijne vakantie toegewenst. 

liefs loes

Lees verder na deze tips

Dit vind je misschien ook interessant

The Gaming Factory Tilburg
Meer weten

The Gaming Factory Tilburg

Ringbaan Oost 98, Tilburg

Nonstop gamen in Tilburg! Zitten ze bij jullie thuis ook vaak lekker te gamen? Kom af van die bank! ... bekijk

 
De Stilte
Meer weten

De Stilte

Markendaalseweg 75, Breda

de Stilte danst! Dansvoorstellingen voor Γ©n met kinderen, op school, in intieme zaaltjes en op de gr... bekijk

 
Schouwburg & Concertzaal Tilburg
Meer weten

Schouwburg & Concertzaal Tilburg

Louis Bouwmeesterplein 1, Tilburg

Schouwburg & Concertzaal Tilburg is dΓ© plek voor amateur- een professionele podiumkunst! Wist je dat ... bekijk

 
Indoor speelparadijs Kabonk Breda
Meer weten

Indoor speelparadijs Kabonk Breda

Bavelseparklaan 8, Breda

7 verdiepingen speelplezier en 200 meter glijbaan voor kinderen bij Kabonk Breda bekijk

 
10% of 15% korting bij GuestHouse Hotel in Kaatsheuvel
Details

10% of 15% korting bij GuestHouse Hotel in Kaatsheuvel

GuestHouse Hotel Kaatsheuvel

Go-Kids korting bij GuestHouse Hotel in Kaatsheuvel Ben jij toe aan een paar dagen weg met het hele ... bekijk

Van 21 januari 2025 tot 30 december 2025
Monkey Moves Multisport Breda
Meer weten

Monkey Moves Multisport Breda

Diverse gymzalen in Breda 1, Breda

Monkey Moves Multisport Breda Sporten voor jonge kinderen, dat is Monkey Moves. Niet zomaar één spor... bekijk

 

πŸ’œπŸ’šπŸ©΅β€οΈπŸ§‘πŸ’œ

Eropuit in de herfstvakantie! De leukste Go-Kids tips uit de hele regio West-Brabant hebben we voor je verzameld.
Go-Kids regio Breda is tegenwoordig Go-Kids West-Brabant waardoor we nog meer tips voor jullie hebben kunnen verzamelen. We hebben nu tips niet alleen uit Breda maar ook uit Tilburg, Oosterhout, Etten-Leur, Roosendaal, Bergen op Zoom en dorpen ertussen.
Heb jij nog een toffe tip die zeker niet mag ontbreken? Laat het ons weten via onderstaande button

Tip Mail

Binnen spelen kunnen de kids deze vakantie hier:

Buiten spelen is natuurlijk nog heel fijn als het lekker weer is in de herfstvakantie:

  • De Vossenberg, binnen- en buitenspelen, tevens is er een knutselzolder waar de kids naar hartenlust kunnen timmeren en spelen.
  • Johan en Caroline, buiten spelen op het gezellige terras kunnen de ouders genieten en de kids spelen in de geweldige speeltuin als je een trekkershut huurt. De speeltuin sluit na de herfstvakantie!
  • OERRR Speelnatuur Tiengemeten, fantastische natuurspeeltuin waar kinderen lekker met water en modder kunnen spelen, in de herfst is het er prachtig!
  • Monkey Town Bergen op Zoom, je kunt hier binnen- en buitenspelen, midgetgolf spelen en er is een escape room.
  • Fabels, hier kan je heerlijk genieten en de kids kunnen zich goed vermaken in de grote speeltuin buiten.
  • Wilgenhart hier kan je fijn buiten spelen, alpaca's voeren en de andere dieren bekijken. Ook kan je er wat drinken en lunchen.
  • Vrouwenhof in Roosendaal, een supergave speeltuin, je kunt er heerlijke pannenkoeken kunt eten en nog veel meer!
  • Bij De Menmoerhoeve in Etten-Leur kan je lekker eten, spelen in de speeltuin, beestjes kijken, en er is deze vakantie een leuk arrangement met een cup cake versieren en een speurtocht doen.
  • Bij De Steengroeve in Chaam is een binnenspeeltuin genaamd het Groeversbos, een grote buitenspeeltuin, terras, restaurant, en je kunt er vanalles doen, denk aan een heerlijke boswandeling met Pimmetje Puntmuts (deze kan je binnen huren), fietsen in de bossen met Truusje trap of een balletje slaan op de uitgebreide midgetgolfbaan.
  • Bij Brasserij Offcourse kan je fijn wandelen in de omgeving, je kunt er binnen midgetgolfen, buiten spelen en heerlijk eten.
  • Het Aardbeienterras in Rijsbergen in een heerlijke plek om met de kids naartoe te gaan. De kids spelen, en er is nu een apart gedeelte in Halloween sferen. Gaaf om met de kids te bezoeken. Dit is ook geschikt voor kleinere kinderen. Het heet de Scary Strawberry Days.
  • Kom naar Akkermans in de Heen. Avonturen beleven op een eiland, dat kan ook dichtbij! Bezoek het Treasure Island van Akkermans en dwaal door een leuk escape doolhof of kruip in de huid van piraten tijdens een potje adventure golf. Nieuw vanaf 12 oktober is het uniek hightech entertainmentconcept Agent Factory. Heb jij de skills in huis om geheim agent te worden?

Andere leuke binnen activiteiten zijn:

Wat ook hele toffe uitjes zijn:

  • Speel een escape room thuis of op de locatie van Escaping Breda
  • Breng samen met de kids een bezoek aan de nieuwe locatie van het lego walhalla van Bram´s Bouwstenen
  • Dol op alpaca's? Er zijn heel veel leuke activiteiten te boeken bij Alpaca Country in Oosterhout
  • Naar de binnenstad van Breda om VR te gaan beleven. Kom deze vakantie naar de nieuwe locatie van VR World Breda.
  • Gezellig naar de film bij Pathé Breda, Kinepolis  
  • Een escape room spelen bij Escape076
  • Kom naar Klimpark Biesbosch in Hank Geef je hier op

Herfstvakantie: tijd voor het theater!
Nog even en het is alweer herfstvakantie. Dé tijd om er samen een dagje op uit te gaan. Schouwburg & Concertzaal Tilburg heeft de leukste jeugdvoorstellingen in de vakantie voor jullie klaarstaan om van te genieten. Ga op avontuur met Dolfje, ontdek je eigen kracht met Dai Carter, spot de Grote Vijf of leer het tragische liefdesverhaal van Narcissus en Echo.

Schouwburg Tilburg

Zin om te shoppen, online of in store?

Samen lekker eten 
Het is supergezellig om met elkaar naar een restaurant of horeca gelegenheid te gaan.
Lekker ontbijten, lunchen, een drankje doen, ijsje eten of dineren.
We hebben een paar leuke locaties op een rijtje gezet. Je vindt ze door op de afbeelding te klikken.

Wandelen en lekker de natuur in met de kids
Herfstvakantie naar het bos tips

bos en natuur

πŸŽƒHalloween 2025πŸŽƒ
Check hier de Halloween Blog en kijk wat je alvast in je agenda gaat zetten.
De blog is bijgewerkt alleen komen er nog telkens activiteiten bij.

Halloween 2025

Is jouw kind bijna jarig? 
Lees dan de blog met het handige kinderfeestjes overzicht. Een handige tip: vul op de site de gegevens van je kind in en ontvang een maand voordat je kind jarig is een mail bomvol verjaardag inspiratie.
Klik op de afbeelding voor de inspiratieblog.
kinderfeestjes

Agendatips om alvast te noteren:
25 oktober De klok wordt verzet
9 november Mama Fair
15 november Intocht Sinterklaas
12 december opening Ulvenhout on Ice

Wil je een vakantie of overnachting boeken? 

Bekijk onze selectie voor de leukste overnachtingsadressen van Noord Brabant Kijk hier of ben je op zoek naar gezinsvriendelijke overnachtingsplekken plekken in heel Nederland?  KIJK HIER

Geniet van de herfstvakantie en maak mooie herinneringen met elkaar!

InstFb

Volg ons ook op onze social media kanalen.

Log In