Wagenstraat 74, 4845 CX Wagenberg
Navigeer naar

Recreatieboerderij met leuke speeltuin, terras en onlineboerderijwinkel voor een heerlijk dagje uit met de kids.

Recreatieboerderij Johan & Caroline in een ander jasje sinds 2025

De gezellige speelboerderij met leuke speeltuin van Johan en Caroline is alle dagen van de week geopend en te bezoeken als je op de camping staat of een pod of trekkershut hebt gehuurd.

Nieuw: boek een trekkershut

Heb je zin om even lekker buiten te zijn, weg van de drukte en de hectiek? Ben je het zat om de hele dag thuis door te brengen of heb je misschien geen tuin?
Dan is een nachtje huren van een trekkershut in de speeltuin echt iets voor jou en je gezin.
Deze hutten staan bijna letterlijk in de speeltuin, dus je hebt goed zicht op je spelende kinderen. Er is 1 lichtpunt en 1 stopcontact aanwezig, perfect voor een ontspannen dagje recreatie in de speeltuin.
In de hutten staan 2 bedden (zonder beddengoed, eventueel bij te huren of zelf mee te nemen) en buiten staat er een picknicktafel met parasol. Neem zelf serviesgoed mee, want daar moet je wel zelf voor zorgen. Of je laat je verwennen door een vooraf besteld boerenontbijt! Je kunt gebruik maken van het centrale sanitair gebouw.

De kinderen kunnen naar hartenlust spelen in de speeltuin en jij kunt even heerlijk ontspannen samen met je gezin in alle rust en ruimte.

Meer info over de trekkershutten

 

  • Leeftijd 0 - 1
  • Leeftijd 2 - 4
  • Leeftijd 5 - 8
  • Horeca aanwezig