Kom lekker filmkijken bij LUXMini; de eerste filmervaring voor de jongste filmfans! Maak je eigen dierenfeesthoedje en vier het 25-jarig jubileum op deze speciale jubileumeditie met LUX en Go Short! Net als bij de andere LUXMini’s zorgen we voor een fijne bioscoopervaring voor de kleinste kinderen van 2 tot 6 jaar, hun ouders en opa’s en oma’s.
De bioscoop kan spannend zijn voor de allerkleinsten, daarom creëren ze tijdens LUX Mini een prettige omgeving om helemaal op te gaan in een mooie (korte) film. Met wat zachter geluid, een zaal waar de lichten niet helemaal uit zijn en een korte film ga je volledig op in de ervaring.
Verschillende korte films
In samenwerking met Go Short stelt het LUX elke drie maanden een prachtig filmprogramma samen met lieve korte animatiefilms.
Inclusief consumptie
Standaard bij LUXMini: elk ticket is inclusief koffie of thee voor de ouders en een pakje sap voor de kinderen, te bestellen bij de bar op vertoon van je kaartje.