Zien, Doen & Beleven op het Houtfestival

Sinds 1985 komen duizenden mensen in juni – rond de langste dag – naar de Haarlemmerhout om te genieten van een spannende mix van muziek, theater, beeldende kunst, film, eten en drinken. Na al die jaren is het nog steeds een succes.

Meer info ►

foto Stef Backx

Lees verder na deze tips

Dit vind je misschien ook interessant

Restaurant Club Cantina
Meer weten

Restaurant Club Cantina

Korte Veerstraat 20, Haarlem

Bienvenido al Club Cantina! Hier schuif je aan om te komen borrelen, happen en dineren, ook met kind... bekijk

 
Teylers Museum
Meer weten

Teylers Museum

Spaarne 16, Haarlem

Teylers - Museum van de Verwondering  bekijk

 
Museum van de Geest – Dolhuys in Haarlem
Meer weten

Museum van de Geest – Dolhuys in Haarlem

Schotersingel 2, Haarlem

Het Museum van de Geest heeft twee vestigingen; één in Haarlem en één in Amsterdam. In het museum in ... bekijk

 
Frans Hals Museum in Haarlem: leuk voor kinderen
Meer weten

Frans Hals Museum in Haarlem: leuk voor kinderen

Groot Heiligland 62, Haarlem

Op stap met de kids? Kies voor het Frans Hals Museum. Er valt van alles te ontdekken voor kinderen e... bekijk

 

Houtfestival 2025!

Ook voor kinderen is er van alles te doen! Er zijn leuke demonstraties en optredens, en er is natuurlijk heerlijk eten. Trucks en kramen verkopen eten uit allerlei delen van de wereld! Het kinderfestival duurt van 12.00-18.00.

NEMO Science Tour

Hoe blijft een vliegtuig in de lucht? Waarom verandert het geluid van een auto als hij je voorbijrijdt? Hoe lanceer je een raket met een fietspomp? Ontdek het in de verrassende en interactieve NEMO Science Tour.

Ben jij onwijs nieuwsgierig naar van alles en nog wat? Stel jij het liefst allemaal vragen en ontdek jij graag hoe dingen werken? Kom langs bij de NEMO Science tour! In een demonstratie van 20 minuten zie je spectaculaire experimenten. Of je nu piepjong of
stokoud bent: je wordt verrast, uitgedaagd en vooral… nieuwsgieriger dan ooit!

Meer info ►

Hippe Gasten

Hippe Gasten maakt rock voor kinderen. Geen belerend vingertje of flauwe deuntjes, maar serieuze songs met gierende gitaren en pompende drums. Voor de kinderen die het station van K3 gepasseerd zijn en samen met hun ouders willen genieten van wellicht hun eerste échte popconcert.

De 5 mannen spelen elk concert alsof het hun laatste optreden is. Ze willen dat iedereen samen kan genieten van hun muziek. Opa’s, oma’s, de rockers in de zaal, Jan met de pet en zelfs passanten blijven hangen als ze deze band zien knallen. Ondertussen speelde de band al op honderden festivals en popzalen en theaters door heel Nederland en België.

Meer info ►

foto: Archie Backx

foto slider: Roel Syperda

 

Log In