Iedereen houdt van klassiek
Klaterklanken is ook voor wie eigenlijk nooit naar een klassiek concert gaat. Juist tegen diegene zeggen wij: be our guest! Lekker ongedwongen chillen in een mooie omgeving en ondertussen genieten van concertjes die overzichtelijk kort zijn. Je hoeft echt geen ‘verstand’ te hebben van klassieke muziek om geraakt te worden. Want dat is waar het om draait toch? Het gaat op Klaterklanken ook vooral om het hele pakket van beeldschone natuur, verrassende muziek en fantastische musici die samen zorgen voor een bijzondere ervaring.

Buitenplaats Elswout
Elswout is één van de mooiste en best bewaarde buitenplaatsen van Nederland, gesticht in de zeventiende eeuw. Inmiddels is Elswout benoemd tot Rijksmonument en wordt beheerd door Staatsbosbeheer. Deze historische plek, waar natuur en cultuur samen komen, leent zich uitstekend voor culturele activiteiten, zoals Klaterklanken.
Midden in de natuur
De musici spelen midden in en ook mét de natuur op Klaterklanken. Niet op een podium op een grasveld, maar onder de takken van een oude eik op historisch erfgoed. In deze idyllische setting spelen klanken met de wind en de vogels. Dat maakt Klaterklanken zo bijzonder en anders dan muziek in een theater.
Jong talent
Op Klaterklanken geniet je vooral van veel jonge musici. Musici die opvallen wegens hun uitzonderlijke talent en al vroeg grote prestaties leveren. Met trots geven wij een podium aan deze young professionals, die we daarnaast ook leuke mensen vinden omdat ze er van houden om met hun voeten in het gras te staan en contact te maken met het publiek. Bekijk ons programma voor de namen.

Info en tickets >