Tijdens het Weekend van de Wetenschap zijn er door het hele land leuke en leerzame activiteiten en gaan er wetenschappelijke deuren open die normaal gesloten blijven. Ook Museum De Bastei laat je kennismaken met een wereld die je nog nooit gezien hebt!

Demonstratie dieren opzetten

Voordat een dier in het museum te bewonderen is, moet het eerst geprepareerd worden. Dat is een manier om dode dieren te bewaren, waarbij de natuurlijke houding zo realistisch mogelijk wordt weergegeven. Tijdens het Weekend van de Wetenschap kun je zo'n preparatie live meemaken In Museum De Bastei!

Onze taxidermisten laten tijdens deze inloopdemonstratie de verschillende stadia van het prepareren van een vogel zien. Een uitgelezen kans om al je brandende vragen te stellen over dit boeiende vak.

De inloopdemonstratie vindt plaats in ons Atelier. Let op: de toegang voor de demonstratie is gratis, om het museum te bezoeken koop je wel een ticket.

Deze activiteit is gratis inbegrepen bij je museumbezoek.

Museum De Bastei

Foto's: Peter Eekelder