Optimist on tour
Zin in een middag waterpret in het zwembad? En wil je op een veilige manier leren vertrouwd te raken met bijvoorbeeld omslaan in een Optimist (eenpersoons zeilboot) en wat te moeten doen als dat gebeurt? Speciaal voor jou is er de spectaculaire versie van Optimist on Tour in SKWA op vrijdag 3 januari!
In de veilige en vertrouwde omgeving van SKWA leer je meer over hoe je veilig het water op gaat. Wist jij bijvoorbeeld dat je gewoon kan ademen onder een omgeslagen optimist? En dat je met een simpel trucje de boot weer snel rechtop hebt?
Je leert deze dag allerlei trucjes zodat jij veilig en met plezier het water op gaat. En nog leuker! Er zijn ook kano’s en een funvak waar je spellen kunt doen. Je hebt geen zeilervaring nodig, alleen een zwemdiploma A. De activiteit wordt geheel gratis aangeboden. Alleen een entreeticket voor het recreatief zwemmen is nodig (€7,80). Met dit entreeticket kun je de hele middag vrijzwemmen en deelnemen aan de activiteiten van Optimist on Tour.
De rondes bij Optimist on Tour duren een uur en zijn op de volgende tijden:
Ronde 1: 12.00 - 13.00 uur
Ronde 2: 13.10 - 14.10 uur
Ronde 3: 14.20 - 15.20 uur

