Kamp!
De kampen zijn speciaal ontworpen voor alle kinderen vanaf 2,5 jaar, ongeacht hun niveau. Ervaring is niet nodig. Is een kind al een ervaren deelnemer, dan wordt er gezorgd voor extra uitdaging.
Er kan gekozen worden voor een hele of een halve dag, met zoveel camps per week als gewenst. De thematische vakantieprogramma’s kunnen zowel halve als hele dagen plaatsvinden en zijn te boeken door zowel leden als niet-leden. Een camp van drie uur kost €35 voor leden en €42 voor niet-leden (met uitzondering van de special camps).
The Lunch Club
Voor kinderen die de hele dag blijven, is er een lunchclub van 12:15 tot 13:00 uur (eigen lunchpakket meebrengen). De kosten hiervoor bedragen €5,00.
Turnkampen
Voor kinderen van 5 tot en met 12 jaar zijn er op woensdagmiddagen leuke turnkampen, geschikt voor zowel beginners als gevorderden.

