Het Oude Ambachten & Speelgoedmuseum heeft weer een nieuwe expositie. ‘Laat je speelgoed staan, schuif gezellig aan voor… Sesamstraat.

Sesamstraat: de leukste straat van Nederland

Sesamstraat Tentoonstelling oude ambachten en speelgoedmuseum
En vanaf juni ligt de leukste straat van Nederland in Terschuur. Sesamstraat verhuist dan namelijk naar het Oude Ambachten & Speelgoed Museum. 

Alle bewoners van Sesamstraat

Sesamstraat bij Oude Ambachten en Speelgoedmuseum in Terschuur
Heel veel leuke en karakteristieke vrienden bewoonden Sesamstraat en leerden op speelse wijze kinderen tellen en lezen. Maar bovenalles betoverden ze een lach op de gezichten van zowel kinderen als hun ouders. Wat jammer dat deze serie sinds 2018 niet meer te zien is!

Wie herinnert zich niet :

  • het Koekiemonster waar meer koekjes uit zijn mond vielen dan erin gingen
  • de o-zo verschillende maar beste vrienden Bert en Ernie
  • Tommie met zijn ‘Poehee!’ en boterham met pindakaas
  • en die schattige Ieniemienie
  • en dan Meneer Aard en mevrouw Sien
  • Purk en Kermit de Kikker
  • Lot en buurman Baasje
  • en natuurlijk Pino, die grote blauwe vriend van iedereen

Activiteiten Oude Ambachten & Speelgoedmuseum

Oude Ambachten en peelgoedmuseum tentoonstelling Sesamstraat
Voor jong en oud worden er de komende maanden allerlei leuke en speciale activiteiten georganiseerd. Neem een kijkje in Bert en Ernie’s slaapkamer, bezoek een van de speciale poppenkastvoorstellingen, maak een foto met Pino en Ieniemienie en leer meer over de geschiedenis van jouw favoriete straat.
>> Meer weten?