Uiteten met kinderen in Nijmegen en omgeving

Uit eten gaan met de kinderen is fijn. Heerlijk even niet te hoeven koken en ontspannen uiteten met de kinderen in een gezellig en kindvriendelijk restaurant. Bekijk het overzicht van kindvriendelijke restaurants! Eet smakelijk!

Kindvriendelijke restaurants in regio Nijmegen

In onze regio vind je volop sfeervolle familierestaurants waar je gezellig met het hele gezin kunt genieten. Vooral in het weekend of tijdens vakanties is dit hét moment om samen uit eten te gaan en even echt tijd voor elkaar te maken.

Wij hebben de leukste restaurants voor je op een rijtje gezet! Deze kindvriendelijke restaurants bieden niet alleen smakelijke gerechten, maar ook genoeg vermaak voor de kleintjes. Denk aan een speeltuin, een ligging naast een wandel- of speelbos, of een speciale speelruimte binnen.

Bij sommige eetgelegenheden kunnen kinderen zowel binnen als buiten spelen, zodat zij zich geen moment hoeven te vervelen. Waar je ook naartoe gaat, we wensen jullie een fijne tijd en vooral: geniet van een heerlijke maaltijd samen met het gezin!

Lees verder na deze tips

Dit vind je misschien ook interessant

Panpacakes, een pannenkoekenrestaurant voor iedereen!
Meer weten

Panpacakes, een pannenkoekenrestaurant voor iedereen!

Kerkplein 1, Leuth

In het hart van Leuth vind je restaurant Panpacakes. Je kunt hier terecht voor heerlijke pannenkoek... bekijk

 
Museumcafé De Bastei
Meer weten

Museumcafé De Bastei

Lange Baan 4, Nijmegen

De Bastei, museum voor natuur en cultuurhistorie, in Nijmegen is een ontzettend leuk én leerzaam uit... bekijk

 
Eten bij Moeke Mooren
Meer weten

Eten bij Moeke Mooren

Blauwe Sluis 1b, Appeltern

Moeke Mooren is een bruisend complex aan de Maas, met diverse faciliteiten en activiteiten voor jon... bekijk

 
Café Eten en Drinken in Lent
Meer weten

Café Eten en Drinken in Lent

Lentse Schoolstraat 61, Nijmegen

Gezellig uit eten met het hele gezin bij 'Eten en Drinken' Lent Dit familierestaurant is geschikt vo... bekijk

 
Koeck, Pannenkoeken en meer!
Meer weten

Koeck, Pannenkoeken en meer!

Bovendijk 6, Maasbommel

Of je nu komt voor een snelle hap of een uitgebreid diner. Bij KOECK draait alles op genieten in ee... bekijk

 

Koeck, Pannenkoeken en meer!

Of je nu komt voor een snelle hap of een uitgebreid diner. Bij KOECK in Maasbommel draait alles op genieten in een warme en gastvrije sfeer. Hierdoor voelt iedereen zicht thuis bij KOECK.

Wil je een heerlijke pannenkoek gaan eten, of liever een tafel vol met gerechten om samen te delen? Bij KOECK zit je altijd goed! Ze hebben een zeer uitgebreide menu kaart.

Ook voor de kleintjes hebben ze heerlijke pannenkoeken! En tijdens het wachten kunnen ze zich heerlijk uitleven in de speelhoek.

KOECK is geopend op dinsdag t/m zondag vanaf 11.30uur. 

Koeck

KOECK, Pannenkoeken en meer!

Café Eten en Drinken

Dit familierestaurant is geschikt voor ieder moment op de dag: voor van een kop koffie met iets lekkers tot een lunch, diner of borrel. Ook worden er regelmatig leuke activiteiten georganiseerd, waardoor het extra aantrekkelijk is voor gezinnen die samen iets willen ondernemen.

Met een uitgebreid menu (ook voor de kleinste gasten), schappelijke prijzen en laagdrempelige sfeer is café Eten en Drinken een plek waar je je thuis voelt en waar iedereen terecht kan. 

Een keertje uit eten met het hele gezin? Dan ben je bij hier aan het juiste adres. 

Eten en Drinken

Café Eten en Drinken

 

Moeke Mooren

Moeke Mooren is een bruisend complex aan de Maas in Appeltern, met diverse faciliteiten en activiteiten voor jong en oud. Of je nu op zoek bent naar een ontspannen verblijf, een avontuurlijke uitje, of gewoon een heerlijke maaltijd, bij Moeke Mooren vind je het allemaal.

Het restaurant heeft een eigen karakter, waar je heerlijk kunt genieten van de Maas en Waalse gastvrijheid. Het restaurant is sfeervol ingericht. Met een open keuken, zodat je zelf kunt zien hoe het eten wordt bereid. In het midden van het restaurant staat ook nog een haard, die voor een fijne warme sfeer zorgt. Geschikt voor zowel een romantisch diner als een gezellig diner met het hele gezin of familie. 

Of je nu uitgebreid wilt lunchen of dineren,  of gewoon gezellig wat wilt komen drinken? Het is allemaal mogelijk bij Moeke Mooren.

Er wordt veel gebruik gemaakt van lokale- en seizoensproducten. Verse producten en met liefde bereid. Dat is waar Moeke Mooren bekend om staat. 

De kinderen kunnen lekker buiten spelen in de speeltuin aan het water, of in de kidsplace waar ze heerlijk kunnen spelen. En de allerkleinste blijven lekker aan tafel zitten in de kinderstoel die klaar staat. Er is zelfs een speciaal kindermenu! 

Moeke Mooren

 

Panpacakes

In het hart van Leuth (valkbij Nijmegen) vind je restaurant Panpacakes. Je kunt hier terecht voor heerlijke pannenkoeken, maar ze hebben nog veel meer! Voor een lekkere lunch, een kopje koffie met een gebakje, een uitgebreid diner of gewoon een lekker drankje ben je hier ook aan het juiste adres. 

En ze hebben ook zeker aan de kinderen gedacht! Op de menu kaart staan diverse gerechten speciaal voor kinderen, maar ze hebben ook nog eens een fantastisch speelparadijs! De kinderen kunnen zich hier prima vermaken! Bij alle kindergerechten krijgen ze ook nog een Panpacoin, waarmee ze iets leuks kunnen uitkiezen.

panpacakes

Panpacakes

Museumcafé De Bastei

In museum De Bastei vind je ook het Museumcafé.

Een bezoek aan De Bastei is zelfs niet compleet zonder dat je in het museumcafé bent geweest. Het café bevindt zich namelijk op de bovenste verdieping van het museum en heeft hierdoor een prachtig uitzicht over de Waal; met haar drie bruggen, de uiterwaarden en aan de overkant Veur-Lent. 

Bij mooi weer is het dakterras zeker een aanrader, want er zijn zowel zon- als schadauwplekken en doordat het museumcafé zich op het dak van het museum bevindt staat er een heerlijk windje. Maar ook bij slecht weer is dit terras een bezoekje waard. De meest dappere kinderen kunnen namelijk het glazen balkon betreden en een indrukkend panoramisch uitzicht ontdekken. Beeld je in hoe de Romeinen hier al voeren in galeien. Waan je heel even op de Waalkade anno 1860... en geniet in het hier en nu!

De Bastei

Museumcafé De Bastei

 

Kijk voor meer restaurant tips op uitjes/eten en drinken bij Go-Kids!

 

Log In