Westerhoutplein 6, 1943 AA Beverwijk
Navigeer naar
Mededeling

Het terras is van dinsdag t/m zondag van 12:00 tot 18:00 uur geopend.

Reserveren kan, aanlopen mag ook! Mochten ze vol zitten dan kun je altijd nog plek nemen op één van de picknickbanken op het veld en evengoed wat smaeckelijks bestellen!

Brasserie De Smaeckkamer in Beverwijk is opgezet vanuit de gedachte dat het er leuk moet zijn voor groot en klein. Dus hebben ze niet alleen plek om te eten, maar ook om te spelen met een geweldige Kinderkamer!

Kinderkamer bij De Smaeckkamer

De speelkamer is een plek voor kinderen waar heerlijk gespeeld kan worden. Bordspellen, puzzels, poppenhuizen, garages en een heuse treinspeeltafel vormen de basis voor lekker fantasierijk en ongedwongen spelen.

Natuurspeeltuin!

De kids kunnen niet alleen binnen spelen, maar ook buiten! Daar is een heerlijke natuurspeeltuin van 300 m2, waar ze fijn kunnen spelen met water, lekker schommelen of glijden van de glijbaan... klimmen op het stoere fort of spelen in het zand... wat een feestje voor de kids om te gaan eten bij De Smaeckkamer!

  • Leeftijd 0 - 1
  • Leeftijd 2 - 4
  • Leeftijd 5 - 8
  • Leeftijd 9 - 12
  • Horeca aanwezig
  • Indoor
  • Outdoor