Schmink open
Goed nieuws voor iedereen die van schminken en creativiteit houdt! Vanaf april geeft De Toverkist gezellige en leerzame schminklessen in Haarlem op onze locatie. Om dit te vieren organiseren we een feestelijke open dag schminken waar iedereen welkom is om kennis te maken.
Tijdens deze gratis open dag op 4 april kun je zelf ervaren hoe leuk schminken is. Kinderen kunnen zich laten schminken en bezoekers kunnen meedoen aan verschillende mini schminkworkshops. Ook ontvang je meer informatie over de schminklessen en schminkworkshops die binnenkort starten.
Daarnaast kun je kennismaken met docent Bianca, die de schminklessen gaat verzorgen en je alles kan vertellen over technieken, materialen en de verschillende cursussen.
Wat kun je verwachten tijdens de open dag?
Schminken voor kinderen
mini schminkworkshops
Informatie over onze schminklessen in Haarlem
Kennismaken met docent Bianca
Praktische informatie
Zaterdag 4 april 2026
13.00 – 16.00 uur
Rijksstraatweg 533, Haarlem
Alle activiteiten tijdens deze schmink open zijn GRATIS

