Roofvogels scheren over je hoofd tijdens de roofvogelshow, herten beuken hun geweien op elkaar tijdens de wild-wandelingen en een kleine krokodil probeert een meisje te eten in de voorstelling ‘Ik zou wel een kindje lusten’. Zandvoort goes Wild heeft een breed programma waarbij jouw ‘miniatuur’ ook zeker op zijn of haar wenken wordt bediend. Uiteraard allemaal Corona-proof. Tijdens de Zandvoort goes Wild-activiteiten kunnen foto- en/of filmopnamen gemaakt worden voor promotionele doeleinden. Met het bezoeken van de activiteiten ga je hiermee akkoord.
In oktober is het weer tijd voor Zandvoort goes Wild. Tijdens de Safaritocht kom je verschillend wild tegen! Wat dacht je van damherten, vossen en Schotse Hooglanders? Je gaat tijdens de tocht de paden af en echt op avontuur naar al dat moois wat de Amsterdamse Waterleidingduinen te bieden heeft. De gids vertelt je alles over het gebied, de dieren en de planten die er leven. En niet te vergeten de rijke geschiedenis. Wist je dat er in de Amsterdamse Waterleidingduinen ongeveer 400 bunkers zijn?! Houd er rekening mee dat je van de paden afgaat en dat de wandeling daarom niet geschikt is voor kinderwagens, rolstoelen of voor mensen die slecht ter been zijn.
In oktober is het weer tijd voor Zandvoort goes Wild. Tijdens de Safaritocht kom je verschillend wild tegen! Wat dacht je van damherten, vossen en Schotse Hooglanders?
Je gaat tijdens de tocht de paden af en echt op avontuur naar al dat moois wat de Amsterdamse Waterleidingduinen te bieden heeft. De gids vertelt je alles over het gebied, de dieren en de planten die er leven. En niet te vergeten de rijke geschiedenis. Wist je dat er in de Amsterdamse Waterleidingduinen ongeveer 400 bunkers zijn?!
Data
- Zondag 4 oktober, 11.00 uur
- Zaterdag 17 oktober, 11.00 uur
* De wandeling duurt ongeveer 1.5 uur.