Met theaterspeeltuin
Het leukste uitje voor de allerkleinsten is terug! Tijdens het Prentenboekjesfestival verandert het theater in een grote, theatrale speeltuin. Peuters en kleuters kunnen hier naar hartenlust zelf verhalen maken, luisteren naar de mooiste vertellingen, kleuren, dansen en veranderen in hun favoriete karakter. Het festival biedt een unieke eerste theaterervaring die absoluut smaakt naar meer.
Dit seizoen zijn er twee fantastische voorstellingen:
De jongsten beleven het herkenbare avontuur ‘Nijntje op de Fiets’ (2+), een muzikale reis vol vrolijkheid.
Bestel hier je kaarten >>
Voor de wat grotere ontdekkingsreizigers is er ‘Anansi de Spin en de Gulzige Tijger’ (3+). Na het enorme succes van de vorige show keert de slimme spin terug in een levendige voorstelling vol muziek en fantasie, in nauwe samenwerking met auteur Iven Cudogham.
Bestel hier je kaarten >>
Het festivalterrein is gratis toegankelijk; voor de voorstellingen dien je apart kaartjes te reserveren. Kom je ook spelen? De speeltuin is de hele ochtend geopend!
