Vier Pasen op De Elzenhoek – een feest voor het hele gezin!

Pasen is hét moment om samen met je kinderen op avontuur te gaan, en waar kan dat beter dan op De Elzenhoek? Op tweede paasdag, maandag 21 april, wordt de boerderij omgetoverd tot een paasparadijs vol leuke activiteiten. Van paaseitjes zoeken tot een magische poppenvoorstelling – er is voor ieder wat wils!

Wat is er te doen?

Paaseitjes zoeken – Overal op de boerderij liggen kleurrijke eieren verstopt. Kun jij ze allemaal vinden?

Paasvoorstelling van Poppentheater Ronzebons – Laat je betoveren door dit vrolijke en interactieve poppenspel! (Voorstellingen om 13.15u, 14.15u en 15.15u)

Op de foto met de paashaas – Een bezoek aan het paasfeest is niet compleet zonder een knuffel (en een leuke foto!) met de paashaas. (Tussen 13.30u en 14.30u)

Rijden op een ponycycle – Een superleuke manier om je als een echte ruiter over de boerderij te bewegen.

Creatieve knutselactiviteiten – Maak je eigen paasstok, versier een paasmandje of beschilder een paasei om mee naar huis te nemen.

Praktische informatie

Wanneer? Maandag 21 april 2025, van 13.00 – 16.00 uur
Waar? De Elzenhoek
Voor wie? Voor alle kinderen en hun ouders/verzorgers

Kom gezellig langs en beleef een heerlijke middag vol speuren, spelen en knutselen op de boerderij. Pasen was nog nooit zo feestelijk!

Klik hier voor meer informatie

Fotobron: De Elzenhoek