Minecraft workshops bij GeoFort
De nieuwe Minecraft VR workshop is heel populair en in de schoolvakanties snel volgeboekt. Daarom organiseert GeoFort de komende zaterdagen ook de Minecraft VR workshop. Wil jij virtueel in 3 dimensies door heel Nederland vliegen? Reserveer dan snel jouw plekje!
In deze nieuwe workshop maak je een 3-dimensionale virtuele reis door heel Nederland in Minecraft. Zet een VR-bril op en beleef je lievelingsspel Minecraft alsof het echt is. Loop, spring, vlieg en zwem door deze fascinerende wereld. Zie met eigen ogen hoe deze virtuele wereld is opgebouwd met 1000 miljard Minecraft blokken. Zie je eigen wijk in Minecraft door de virtual-reality bril verschijnen en ervaar hoe je zwevend boven de daken van je eigen huis naar je school een vlucht kunt maken.
De workshop Minecraft in VR is beschikbaar op de komende dagen:
- zaterdag 11 maart
- zaterdag 18 maart
- zaterdag 25 maart
- zaterdag 1 april
- zaterdag 8 april
Handig om te weten:
- de VR workshop is voor kinderen van ongeveer 10 jaar en ouder
- het is wenselijk dat de ouders/ verzorgers bij de workshop aanwezig zijn om de kinderen te helpen waar nodig met de bediening van de knoppen
- de kinderen moeten wennen aan de VR bewegingen. Het kan dus even duren voordat het kind echt aan het spelen is
- sommige kinderen vinden de VR na een tijdje spelen niet fijn meer aanvoelen. Het is uiteraard mogelijk om eerder te stoppen