Op zondag 5 oktober wordt de Salon van Restaurant de Buitenplaats in DierenPark Amersfoort omgetoverd tot een muzikaal podium vol dierenverhalen en vrolijke klanken. Het Klassiek Dieren Concert, georganiseerd in samenwerking met Stichting Havikconcerten, biedt een dag vol muziek, avontuur en verrassende premières.

Programma:

  • 10.30 – 11.30 uurOrchestra of Tomorrow: een jong orkest dat je meeneemt in een muzikaal avontuur vol geluid, ritme en dierengeluiden.

  • 13.00 – 14.00 uurArmando’s Dierenverhalen & Carnaval des Animaux: een nieuw muziekverhaal gecombineerd met de klassieker van Saint-Saëns.

  • 14.45 – 16.30 uurDierendagconcert met Thomas Dulfer: beleef muziek die de hartslagen van dieren vertaalt naar klank, licht en kleur.

Praktisch:
Het Klassiek Dieren Concert is gratis te bezoeken met een geldig entreeticket of abonnement van DierenPark Amersfoort. Tussen 10.00 en 16.30 uur ben je welkom in de Salon van Restaurant de Buitenplaats.

Een muzikale dag voor het hele gezin – swing jij mee?

Alle info >