GO-KIDS DEAL | 10% korting op nieuwe én tweedehands LEGO bij Gebruiktspeelgoed.nl!
Staat er LEGO op het verlanglijstje van jouw kinderen voor Sinterklaas? Goed nieuws voor alle hulpsinterklazen die slim, duurzaam én met een warm hart cadeautjes willen scoren. Bij Gebruiktspeelgoed.nl (en in hun fysieke winkel in Genemuiden) vind je een gigantische collectie LEGO voor kleine en grote bouwers, voor elk budget.
En speciaal voor Go-Kids lezers shop je het verlanglijstje nu tijdelijk met 10% extra korting!
Wat vind je bij Gebruiktspeelgoed in Genemuiden?
Of je nu een klein schoencadeautje zoekt of een spectaculaire doos voor onder de boom of in de zak van Sinterklaas: het assortiment is enorm veelzijdig, zorgvuldig gecontroleerd en wisselt dagelijks:
- Schoencadeautjes & Minifiguren: Honderden losse LEGO-minifiguren, dieren, voertuigjes en accessoires. Perfect om de schoen mee te vullen voor een klein prijsje.
- Complete sets van populaire thema’s: Van avontuurlijke sets van LEGO City, LEGO Friends en Ninjago tot uitdagende bouwwerken van LEGO Technic, Star Wars en Harry Potter. Verkrijgbaar als gecontroleerde, complete tweedehands sets én nieuw in ongeopende verpakking.
- LEGO Duplo voor de allerkleinsten: Een ruime keuze aan veilige, kleurrijke Duplo-blokken, dieren, treinen en basisplaten voor dreumesen en peuters.
- Losse onderdelen & schatzoeken: Mis je net dat ene speciale onderdeel, dakpan of wiel om een eigen bouwwerk af te maken? In de winkel kun je heerlijk neuzen tussen duizenden gesorteerde losse steentjes en zelf een zakje samenstellen.
- Vintage & collectors items: Ook voor oudere kinderen en volwassen verzamelaars (AFOL's) liggen er regelmatig bijzondere en uit de handel genomen sets klaar.
Een cadeau met een bijzonder verhaal
Kiezen voor tweedehands speelgoed is niet alleen vriendelijk voor de portemonnee en goed voor het milieu, maar heeft bij Gebruiktspeelgoed.nl nóg een extra betekenis. De organisatie werkt nauw samen met Stichting ’t Kastheel. Bewoners en deelnemers van deze stichting sorteren, controleren en reinigen de binnengekomen LEGO. Hierdoor biedt jouw aankoop direct een waardevolle, veilige en betekenisvolle leer- en werkplek. Zo geef je met pakjesavond een cadeau met een écht goed verhaal!

Kom langs in de winkel of bestel online
Zelf met de kinderen schatzoeken? Breng een bezoek aan de gezellige winkel in Genemuiden. Hier kunnen kinderen uren rondkijken, inspiratie opdoen en grabbelen tussen de stenen. Bestel je liever vanuit je luie stoel? In de overzichtelijke webshop filter je eenvoudig op thema, leeftijd en prijs.
Jouw Go-Kids Voordeel:
- Korting: 10% korting op je aankoop
- Kortingscode: GOKIDSSINT
- Geldig via: Gebruiktspeelgoed.nl
- Voorwaarden: Geldig bij besteding vanaf € 20,- in de webshop t/m 5 december 2026. Niet te combineren met andere acties of kortingscodes.
Kijk snel op Gebruiktspeelgoed.nl, vul de zak van Sinterklaas en verzilver je korting met de code GOKIDSSINT!
Print deal
