C.I.C.K. Vooropleiding voor Musicaltheater
Zingen, dansen en acteren… Ben jij al enthousiast? In dat geval zoeken we jou! Op de C.I.C.K. Vooropleiding kunnen je musicaltalenten groeien en opbloeien. Dus meld je aan voor de audities!
Om je optimaal te kunnen ontwikkelen in het musicaltheatervak kan je er het beste zo vroeg mogelijk mee beginnen! Bij de vooropleiding van C.I.C.K. kunnen kinderen al terecht als ze 7 jaar oud zijn. Op zaterdag krijgen alle musicalsterren in spe zang-, dans- en acteerles, samen met hun leeftijdsgenoten en op hun eigen niveau.
Wat ga je leren?
Naast het ontwikkelen van je zang-, theater- en danstalent, leer je om jezelf te presenteren, je werkt aan je zelfvertrouwen, en ervaart hoe heerlijk het is om op het podium te staan. De groepen zijn klein, dus er is veel mogelijkheid voor individuele aandacht en coaching.
Hoe ouder je wordt, hoe meer uren per week je les krijgt in de drie hoofddisciplines. Naast verdieping wordt na verloop van tijd ook aandacht besteed aan auditietraining en is er begeleiding mogelijk voor het auditieproces van een eventuele mbo of hbo-musical opleiding, na de middelbare school, De C.I.C.K. Academie bijvoorbeeld.
De jongsten beginnen met 3 uur les per week op zaterdag ochtend. Vanaf ongeveer 11 jaar oud wordt dit uitgebreid naar 5 uur per week. En tijdens de laatste fase van de middelbare school, vanaf ongeveer 15 jaar oud, krijg je op zaterdagen wel 7 uur les! Als je je aanmeldt wordt naar aanleiding van een auditie op basis van je niveau en je leeftijd bepaald in welke groep je het beste past.
Tegen het eind van elk schooljaar geeft de C.I.C.K Vooropleiding een voorstelling. Afwisselend brengen we een musical productie, met als uitgangspunt een script, of een presentatie, met als uitgangspunt het laten zien wat alle leerlingen gedurende het jaar hebben geleerd.
Daarnaast hebben de leerlingen van de Vooropleiding een aandeel in de decembervoorstelling waar alle takken van C.I.C.K. samenkomen op het podium.
Auditie doen
Audities zijn altijd spannend, maar ook erg leuk! Je doet auditie om te laten zien hoever jij bent met het ontwikkelen van jouw talenten. Op deze manier kunnen wij besluiten wat voor jou de beste plek is binnen C.I.C.K. om nog verder aan jou talenten te werken. Wij vinden het belangrijk om dat besluit uit te leggen aan jou (en je ouders) in een persoonlijk gesprek. Met deze persoonlijke aanpak zijn we ervan overtuigd dat je het beste uit jezelf kan halen.
Wat houdt de auditie zelf in?
Voor dans krijg je tijdens de auditie een aantal oefeningen en leer je een kleine choreografie. Voor acteren krijg je speloefeningen en een korte scène. Voor zang kies je een nummer (het liefst een musicalnummer) en neem je de bladmuziek daarvan mee voor de pianist. De auditie kost €15,-
Ben je al enthousiast? Meld je dan hier aan voor de C.I.C.K. Vooropleiding!