Voetbaltrainingen op maat bij VoetbalSkills X-tra
Wil jij meer uit jezelf halen dan alleen de trainingen bij je club? Dan is VoetbalSkills X-tra van Frontrow Skills & Fun precies wat je zoekt. VoetbalSkills, het nieuwe label, richt zich volledig op extra voetbaltrainingen waarbij jij als speler centraal staat. Geen standaard teamtraining, maar trainingen die passen bij jouw niveau en ambities. VoetbalSkills is geen gewone voetbalschool. Je krijgt veel persoonlijke aandacht en de training is o.b.v. ervaren trainers die jouw ontwikkeling écht begrijpen.
Je kunt kiezen uit verschillende trainingsvormen. Voor spelers t/m 12 jaar die op 2e klasse of lager spelen is er Skills Explore. Spelers t/m 12 jaar die op 1e klasse of hoger spelen zijn welkom bij de Skills Academy. Verder is Skills Masters gericht op spelers vanaf 13 jaar.
Alle trainingen worden verzorgd door gecertificeerde trainers die al jaren actief zijn binnen hun eigen Trainers Academy. Met deze ervaring en gerichte aanpak helpen ze jou om elke training beter te worden.
Introductietraining
Het seizoen start met iets extra’s. Op 5 september 2025 ben je van harte welkom bij de gratis introductietraining. Deze introles is ideaal om kennis te maken met het nieuwe concept en te ervaren wat VoetbalSkills X-tra voor jou kan betekenen. Aanmelden is verplicht om mee te doen aan deze introductietraining.
Kosten, locatie en data 2025
De trainingen van de VoetbalSkills X-tra worden aangeboden op vrijdagen bij SVI in Zwolle (Explore en Academy ) en bij VV Berkum (Masters) in Zwolle. De VoetbalSkills X-tra wordt het hele jaar aangeboden in vier verschillende fases. Iedere fase bestaat uit een aantal trainingen en hoe meer fases je deelneemt, hoe hoger de korting wordt. Na de introles kun je aan fase 1 deelnemen en deze kost €50,- (Explore en Academy).
Vanaf vrijdag 5 september starten de trainingen weer.