Intocht Sinterklaas, een feest voor jong & oud!
Sinterklaas en zijn Pieten zijn onderweg naar Nederland en brengen op zaterdag 14 november een bezoek aan Hattem! De Sint komt aan in de haven en trekt daarna samen met zijn Pieten door de stad. De middag wordt afgesloten met een gezellig feest op het Marktplein. Een feestelijke dag voor alle kinderen, ouders en andere liefhebbers van het Sinterklaasfeest!
Aankomst in de haven
Om 13.30 uur wordt Sinterklaas in de haven van Hattem verwacht. Daar wordt hij feestelijk verwelkomd door de burgemeester en hopelijk door een heleboel zingende en juichende kinderen. Na zijn aankomst maakt de Sint zich samen met zijn Pieten klaar voor een tocht door de binnenstad. Houd je mijter en pietenmuts dus maar vast gereed!
Route door de binnenstad
Na de ontvangst in de haven trekt Sinterklaas met zijn gevolg door de binnenstad van Hattem. Ook dit jaar krijgen kinderen de kans om de Sint en zijn Pieten van dichtbij te zien en enthousiast mee te zwaaien. Kom gezellig kijken langs de route en loop mee met de stoet om Sinterklaas een warm welkom te geven!
Feestelijke afsluiting op het Marktplein
De intocht eindigt op het Marktplein, waar Sinterklaas de kinderen toespreekt en de middag feestelijk wordt afgesloten. Een mooie gelegenheid om samen te zingen, te dansen en helemaal in de sinterklaassfeer te komen. Of je nu komt voor Sinterklaas, de vrolijke Pieten of de gezellige sfeer: er is voor iedereen iets om van te genieten!
Zet zaterdag 14 november dus alvast in de agenda en kom samen met familie en vrienden naar Hattem om Sinterklaas en zijn Pieten welkom te heten. We maken er samen weer een onvergetelijke middag van!
credits: visit Hattem

