In de meivakantie valt er bij Museum de Fundatie van alles te beleven voor gezinnen! Op de locaties in Zwolle en Heino staan kunst, ontdekken en zelf maken centraal. Van speurtochten en creatieve workshops tot theatrale rondleidingen, kinderen worden op een speelse manier meegenomen in de wereld van kunst.

Creatief en op avontuur in Zwolle
In Zwolle kunnen kinderen en hun (groot)ouders terecht in De Studio. Hier vind je een leestafel met stripboeken en creatieve opdrachten die aansluiten bij de tentoonstelling Back to Benin.
Ga je liever op ontdekkingstocht? Doe dan de gratis Omdwaaltour: een speelse speurtocht door het museum met dwaalkaarten. Deze tour is geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar.
Daarnaast zijn er op 29 april en 2 mei leuke inloopworkshops onder begeleiding van een museumdocent.

Kunst en verhalen in Heino
In Heino ontdek je de prachtige beeldentuin van Kasteel het Nijenhuis. Kinderen gaan op pad met ridder Mikkel en maken kennis met kunst en natuur via leuke doe- en tekenopdrachten (vanaf 5 jaar).
Ook hier kunnen kinderen zelf creatief aan de slag in De Studio.
- 1 mei: Ontdekkingstocht door de beeldentuin met museumdocent
- 2 mei: Theatrale familierondleiding met de Barones van Pallandt
Praktisch
- Interactieve speurtochten en creatieve activiteiten
- Workshops en rondleidingen op verschillende dagen
- Geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar (verschilt per activiteit)
- Kinderen en jongeren t/m 18 jaar hebben gratis toegang
Kom langs en beleef samen een creatieve en avontuurlijke meivakantie!
Lees verder na deze tips

