Kom deze zomer gezellig speuren naar zonnebloemen! De vrolijke gele bloemen zijn her en der verstopt op het terrein van MAK Blokweer. Op elke bloem staat een letter. Weet je alle letters te vinden en de puzzel op te lossen, dan heb je een lekker ijsje verdiend.
De zonnebloemen speurtocht duurt de hele zomervakantie (3 juli t/m 16 augustus). Dat wordt een fijne zonn(ebloem)ige zomer!
De speurtocht is bedoeld voor kinderen van 6 tot 12 jaar. Jongere kinderen kunnen uiteraard onder begeleiding van hun (groot)ouders of oudere broertjes en zusjes ook speuren. Meedoen kan de hele zomervakantie tijdens onze openingstijden. Je kunt starten op woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag tussen 10:00 en 15:30 (anderhalf uur voor sluitingstijd).
Deelname kost € 2,95 per deelnemer. Let op: geen deelname betaald (dus geen invulkaart), dan ook geen ijs.
MAK Blokweer is geopend op woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag. Aanmelden kan telefonisch (0229-266344) of via email naar info@mak-blokweer.nl,
Bron foto: website MAK Blokweer