Oldtimer Evenement Voorthuizen stoer uitje voor het hele gezin
Op zoek naar een leuk en gratis uitje met kinderen in de zomervakantie?
Op donderdag 27 augustus is het weer tijd voor het Oldtimer Evenement in Voorthuizen! Traditiegetrouw vindt dit gezellige evenement plaats op de laatste donderdag van augustus en trekt het elk jaar honderden bijzondere voertuigen én bezoekers.
Vanaf 15:00 uur stroomt het Bunckmanplein vol met prachtige oldtimers: van klassieke auto’s en bromfietsen tot stoere tractoren en vrachtwagens. Een waar spektakel voor jong en oud!
Wat is er te zien en te doen?
Tijdens het Oldtimer Evenement kijk je je ogen uit. Er doen jaarlijks meer dan 500 deelnemers mee, wat zorgt voor een enorme variatie aan voertuigen:
-Klassieke oldtimer auto’s
-Bromfietsen en motoren
-Tractoren
-Vrachtwagens
-Diverse 2-wielers
Rond 18:00 uur start een indrukwekkende rondrit door de omgeving. Kinderen vinden het geweldig om alle voertuigen in beweging te zien, terwijl ouders genieten van de gezellige sfeer op het plein.
Meer informatie
Praktische informatie
Datum & tijd
Donderdag 27 augustus
15:00 – 22:00 uur
Locatie: Bunckmanplein Voorthuizen
Waarom dit evenement leuk is voor gezinnen
✔ Gratis en toegankelijk
✔ Veel te zien voor kinderen
✔ Grote variatie aan voertuigen
✔ Gezellige en veilige dorpssfeer
✔ Leuk voor jong én oud
Of je nu een liefhebber bent van oude voertuigen of gewoon zin hebt in een gezellig middagje of avondje uit: het Oldtimer Evenement is altijd een succes.
Meer informatie
Bronvermelding: Visit Voorthuizen


