BANG BANG in Harderwijk

Op 11 juni en 19 juni 2026 speelt jongerentheatergroep Wolf van Cultuurkust de bijzondere voorstelling BANG BANG in de theaterzaal van Cultuurkust in Harderwijk. Deze indrukwekkende muziektheatervoorstelling is gemaakt door zes jongeren uit Harderwijk en gaat over angst, prestatiedruk en stress onder jongeren.
BANG BANG is een beeldende voorstelling vol muziek, poppenspel en creatieve objecten. De voorstelling laat zien hoe jongeren omgaan met angst in een wereld waarin sociale media, verwachtingen en prestatiedruk steeds meer aanwezig zijn. Tijdens de voorstelling verzinnen zes jongeren samen een mens dat direct bang is voor alles wat het leven spannend maakt: van nachtmerries en onzekerheden tot sociale druk en spannende situaties.
Voor deze productie werkte jongerentheatergroep Wolf samen met het gerenommeerde poppentheatergezelschap Jansen & de Boer uit Zwolle. Speciaal voor BANG BANG maakten zij bijzondere poppen en objecten die zorgen voor een dromerige en indrukwekkende sfeer op het podium.
De voorstelling is losjes geïnspireerd op het werk van kunstenaars Jean-Michel Basquiat en Maya Angelou, die ondanks hun angsten grote dingen bereikten. Daarmee is BANG BANG een herkenbare, actuele en inspirerende voorstelling voor jongeren én volwassenen.

Data: 11 juni en 19 juni 2026
Tijd: 20.00 uur
Locatie: Theaterzaal Cultuurkust, Klooster 4 in Harderwijk
Leeftijd: vanaf 13 jaar
Tickets: €10,-

Veelgestelde vragen

Waar speelt de voorstelling BANG BANG?
In de theaterzaal van Cultuurkust in Harderwijk.
Wanneer is BANG BANG te zien?
Op 11 juni en 19 juni 2026 om 20.00 uur.
Voor welke leeftijd is de voorstelling geschikt?
De voorstelling is geschikt vanaf 13 jaar.
Waar gaat BANG BANG over?
De voorstelling gaat over angst, prestatiedruk en stress onder jongeren.
Hoeveel kosten tickets voor BANG BANG?
Tickets kosten €10,- per persoon.

Klik hier voor meer informatie
Bronfoto: Cultuurkust.nl