PoolParty met DJ bij Zwembad H2O in Harmelen

Een zwembad vol decoraties, de beste muziek van een eigen DJ en een feestelijke afsluiting van een week vol zwemprestaties. Op donderdag 23 juli 2026 organiseert Zwembad H2O in Harmelen de Zwem4daagse PoolParty, de feestelijke afsluiting van de Zwem4daagse H2O. Van 18.30 tot 20.00 uur staat het zwembad in het teken van zwemmen, muziek en samen vieren.

De afsluiting van de Zwem4daagse H2O

De PoolParty is de vierde en laatste dag van de Zwem4daagse bij Zwembad H2O. Na drie dagen dagelijks de eigen afstand zwemmen, is donderdag 23 juli de dag waarop alles samen komt. Het zwembad wordt omgetoverd in Zwem4daagse-sfeer met decoraties en verrassingen, en een DJ draait de hele avond de beste beats. Kinderen die de hele week hebben meegedaan, sluiten hun prestatie af op een manier die past bij de feeststemming van de dag.

Voor kinderen die alleen voor de PoolParty komen, is het evenement ook toegankelijk. Het is een op zichzelf staand uitje dat de moeite waard is, los van deelname aan de Zwem4daagse.

Zwemmen en feesten in één avond

De PoolParty combineert het plezier van zwemmen met de sfeer van een echt feest. Kinderen bewegen, dansen in het water en genieten van de muziek terwijl de decoraties de omgeving omtoveren. Het is geen gewone zwembeurt, maar een beleving die kinderen enthousiast maakt en waarbij de tijd voorbijvliegt.

De avond duurt van 18.30 tot 20.00 uur, wat het ook voor gezinnen met jongere kinderen goed te plannen maakt. Een vroeg tijdstip in combinatie met een feestelijke sfeer maakt de PoolParty bij H2O toegankelijk voor een brede doelgroep.

Voor wie is de PoolParty geschikt?

De PoolParty bij Zwembad H2O is bedoeld voor kinderen tot 14 jaar met een zwemdiploma A. Ouders en begeleiders zijn van harte welkom om gratis toe te kijken vanaf de zwembadrand. Wie zelf wil meezwemmen, kan dat doen tegen het reguliere volwassentarief. Een begeleider dient daarbij altijd volwassen te zijn. Neem een geldig legitimatiebewijs mee, want WoerdenSport kan daar aan de ingang om vragen.

Voor gezinnen in Harmelen en de omliggende kernen in de regio Woerden is de PoolParty bij H2O een laagdrempelig en feestelijk zomeruitje dat weinig voorbereiding vraagt maar veel indruk maakt op kinderen.

Praktische informatie

De PoolParty met DJ vindt plaats op donderdag 23 juli 2026 bij Zwembad H2O, De Uithof 1 in Harmelen. Het evenement loopt van 18.30 tot 20.00 uur. Deelname is toegankelijk voor kinderen tot 14 jaar met zwemdiploma A. De toegangsprijzen zijn te vinden op de website van WoerdenSport.

Alle info >