Beleef de creativiteit van LEGO: Brickantiers expositie in H2O voor het hele gezin
Op 22 en 23 februari 2025 vindt in H2O de spectaculaire LEGO-expositie van de Brickantiers plaats, een perfect uitje voor gezinnen! Van 10:00 tot 18:00 uur op zaterdag en van 10:00 tot 17:00 uur op zondag kun je samen met je kinderen genieten van een wereld vol indrukwekkende LEGO-creaties. Dit evenement is een must-see voor iedereen die van LEGO houdt, groot of klein!
Wat kun je verwachten tijdens de Brickantiers LEGO-expositie?
Indrukwekkende bouwwerken: Je kunt je ogen niet geloven als je de gedetailleerde en fantasierijke bouwwerken van getalenteerde LEGO-fans bewondert. Of het nu gaat om gebouwen, voertuigen of fantasierijke werelden, je zult versteld staan van de creativiteit en het vakmanschap.
Interactieve bouwzones: Heb je altijd al willen bouwen met LEGO? Dit is je kans! In de interactieve zones kun je zelf aan de slag en je eigen meesterwerk creëren. Laat je verbeelding de vrije loop en bouw wat jij wilt.
Leuke activiteiten voor het hele gezin: De expositie biedt meer dan alleen het bekijken van bouwwerken. Je kunt deelnemen aan verschillende workshops en spellen die voor extra plezier zorgen. Zo is er voor ieder wat wils!
En kinderen onder de 12 jaar hebben gratis toegang (onder begeleiding van een betalende volwassene). Dus neem je kinderen mee voor een dag vol plezier en avontuur.
Praktische informatie: De toegang tot de Brickantiers LEGO-expositie kost slechts €4,00 vanaf 13 jaar en parkeren bij H2O is gratis. Dit is de perfecte gelegenheid om een gezellige dag uit te plannen met de kinderen en samen te genieten van alles wat de LEGO-wereld te bieden heeft.
Mis dit geweldige evenement niet! Kom op 22 of 23 februari naar H2O en laat je verwonderen door de magie van LEGO. We hopen je daar te zien voor een dag vol bouwplezier en familievermaak!
Klik hier voor meer informatie