Erop uit bij The Chocolate Factory
The Chocolate Factory is een fabriek chocvol techniek op de Noordkade in Veghel waar kinderen én volwassenen op avontuur kunnen gaan. Je avontuur start bovenin de fabriek op wel 30 meter hoog. Samen met buurmeisje Luca en robot M@x ga je aan de slag met hagelslag! Je leert hoe hagelslag wordt gemaakt en ontwerpt je eigen pak hagelslag, hoe cool is dat!
Op Verdieping 10, de gave rooftopbar, bestel je chocomel bij een robot en is je uitzicht magisch, zowel binnen als buiten!
De fabriek is open van woensdag tot en met zondag (tijdens feestdagen en schoolvakanties óók op maandag en dinsdag). Een ticket kost €25 inclusief je eigen ontworpen pak hagelslag. Parkeren is gratis.
Een bezoek aan The Chocolate Factory is spannend, leerzaam én vooral heel lekker!
Missies bij The Chocolate Factory
Ontwerp je eigen pak hagelslag
Bezoekers kiezen hun favoriete hagelslagmix en maken een unieke verpakking met hun eigen foto. Aan het einde van de missie krijgen ze hun zelfontworpen pak hagelslag mee naar huis.
Maak een perfecte foodbar
In deze missie moeten deelnemers precies de juiste hoeveelheid ingrediënten gebruiken om een duurzame foodbar te maken. Te veel gebruiken betekent verspilling en kost punten, dus goed afmeten is belangrijk!
Sorteer de chocoladeballen
Hier leren bezoekers hoe een fabriek werkt door gekleurde ballen naar de juiste afdeling te sturen. Dit helpt om te begrijpen hoe producten in een echte fabriek worden gesorteerd en verwerkt.
Los spannende chocoladepuzzels op
Tijdens het avontuur komen deelnemers verschillende opdrachten tegen die ze moeten oplossen om verder te komen. Dit maakt de ervaring nog uitdagender en leuker!
Deze missies maken The Chocolate Factory een plek waar spelen, leren en chocolade perfect samenkomen!
Vind hier de verschillende missies!
Bronfoto's: The Chocolate Factory
- Leeftijd 5 - 8
- Leeftijd 9 - 12
- Indoor