Halloween Zwemdisco in Zwembad Jottem in Huissen
Zin in een avond vol griezelig waterplezier? Op vrijdag 30 oktober 2026 verandert Zwembad Jottem in Huissen in een spookachtige plek vol muziek en spetterend vermaak. Tijdens de Halloween Zwemdisco zwem je van 19.00 tot 20.30 uur op de beats van de disco, midden in de griezeligste periode van het jaar. Een uitje dat kinderen en hun vrienden niet snel zullen vergeten.
Griezelen en dansen in het water
Halloween hoeft niet alleen op straat of op een verkleedfeestje gevierd te worden. Bij Zwembad Jottem duik je het spookseizoen letterlijk in. Het zwembad wordt voor deze avond helemaal in Halloween-thema omgetoverd, waardoor het water er heel anders uitziet dan tijdens een gewone zwembeurt. Samen met de discomuziek zorgt dat voor een sfeer waarin je meteen zin krijgt om te bewegen.
Terwijl de muziek door de zwemzaal klinkt, kun je naar hartenlust zwemmen, spetteren en dansen in het water. Het is een combinatie van een feestje en een zwembeurt, maar dan op een donkere oktoberavond. Juist dat maakt de Halloween Zwemdisco zo bijzonder: het voelt spannend, maar blijft vooral heel gezellig.
Neem je vrienden mee
Een zwemdisco is nog leuker met je beste vrienden of klasgenoten erbij. Spreek samen af, pak je zwemspullen in en ga met elkaar de uitdaging aan. Wie durft als eerste het griezelige water in? En wie heeft de beste dansmoves op de maat van de muziek? Zo wordt een gewone vrijdagavond ineens een avond om nog lang over na te praten.
Voor ouders is het een handig en sportief uitje in de herfst. Kinderen zijn lekker actief bezig, hebben een sociaal avondje met leeftijdsgenoten en sluiten de schoolweek op een vrolijke manier af.
Praktische informatie
De Halloween Zwemdisco vindt plaats op vrijdag 30 oktober 2026 in Zwembad Jottem aan de Van Voorststraat in Huissen. Het programma loopt van 19.00 tot 20.30 uur. Je hoeft alleen je zwemkleding, een handdoek en een flinke dosis lef mee te nemen. Kom op tijd, zodat je je rustig kunt omkleden en geen minuut van de disco mist.
Een spookachtig uitje in de Betuwe
Ben je op zoek naar een Halloween-activiteit voor kinderen in de regio Arnhem en de Betuwe? Dan is deze zwemdisco in Huissen een origineel idee. Huissen ligt dicht bij Arnhem, Nijmegen en de dorpen in de Betuwe, waardoor het zwembad voor veel gezinnen goed bereikbaar is. Muziek, een griezelig thema, zwemplezier en vrienden komen samen in één avond. Durf jij het aan om te komen zwemmen tijdens deze griezelig gezellige editie?






