NDSM-werf Scheepsbouwkade 34, 1033 WM Amsterdam
Navigeer naar

Circus op school: het programma van Circus Kristal

Het programma bestaat uit 4 onderdelen. De kinderen maken tijdens een instructieshow kennis met veel verschillende circus-skills en gaan daarna zelf aan de slag met de uitdagende attributen, ze leren coole goocheltrucs om mee naar huis te nemen en papa en mama mee te verbazen, gaan zichzelf schminken rond verschillende thema’s en maken op spectaculaire manieren (reuze-)bellen waar ze zelf in kunnen staan.

De circusdag op school vormt een ongeëvenaarde en feestelijke invulling van bijvoorbeeld een eindfeest, een jubileum, een scholenfusie of als hét alternatief voor een schoolreisje!

Meer weten? >

Slecht weer? Toch een circusdag!

Het circus vindt bij voorkeur (goed weer) op het schoolplein plaats en hier geldt: droog weer is goed weer! Bij minder weer wijken jullie uit naar binnen. Hoe slechter het weer hoe meer circusonderdelen in de school kunnen worden beoefend. Denk hierbij aan een aula, speelzaal of gymzaal plus eventueel een aantal lokalen. Het goochelen, schminken en bellenblazen vindt altijd binnen plaats.

Meer weten? >

  • Leeftijd 2 - 4
  • Leeftijd 5 - 8
  • Leeftijd 9 - 12
  • Indoor
  • Outdoor