Op zondag 17 april (1e Paasdag) kan je op kinderboerderij de Bijlmerweide het Paasfeest vieren tussen de pas geboren dieren! Van 12.00 tot 16.00 uur zijn er leuke kinderactiviteiten op de kinderboerderij te vinden.
Paasfeest op kinderboerderij De Bijlmerweide in Amsterdam Zuidoost
Na de aankoop van de deelnamekaart (€ 5,00) start je bij het kippenhok. Hier laat je een ei in het nest vallen. Afhankelijk in welk nest hij valt wordt aangegeven hoeveel eieren je mag gaan zoeken! De paashaas heeft in verschillende
gebieden al eieren verstopt. Iedereen kan naar hartenlust gaan zoeken!
Nog meer leuke kinderactiviteiten tijden pasen
Tussen het stro ga je op zoek naar wortelen die je vervolgens aan de paashaas kan voeren. Ben jij goed in sjoelen? De kip wacht op haar eieren, nu maar hopen dat je ze allemaal onder de kip weet te krijgen. Dan wordt jouw behendigheid nog
getest op het eierparcour… Ga over, onder en door de hindernissen zonder je ei te laten vallen. Bij de grabbelhaas kan je een presentje grabbelen uit de mand en krijg je een bekertje limonade. Als je moet wachten bij de activiteit kan je samen met je ouders leuke raadsels oplossen tot je aan de beurt bent. Uiteraard kunnen de jonge dieren bekeken worden die pas geboren zijn.
Pannenkoeken en prijzen
Op deze dag worden er heerlijke pannenkoeken gebakken (€4,00 per stuk) en zijn er mooie, leuke, gezellige en lekkere prijzen te winnen bij de loterij. De opbrengst kan de kinderboerderij goed gebruiken voor de verzorging van de dieren.
Kaartverkoop paasfeest
De kaartverkoop is van 12.00 tot 15.00 uur.
Parkeren kan gratis.
-----------------------------------------------
Meer (weekend) tips ontvangen?
Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief
en ontvang de leukste activiteiten, uitjes en kinderfeestjes
in de regio Amsterdam!
Volg ook Go-Kids Amsterdam
(@gokidsamsterdam)