Lekker sporten
LET OP: Het event is een ouder- en kind event. Ouders doen actief mee!
Welkom in het Marnix bij ons A-P-E leuke Sportfestijn!
Monkey Moves heeft de gymzaal boven het zwembad omgetoverd tot een echte jungle waar alle apies helemaal los kunnen gaan. Er is gezellige muziek, verschillende sporten en veel Monkey Moves meesters en juffer!
Bij binnenkomst krijg je een groepsnaam mee en mag je samen met papa en/of mama omkleden. Als het tijd is, starten we gezellig met zn allen en is het mogelijk om onze mascotte APIE een high five te geven en natuurlijk een dikke knuffel te geven. Misschien mag je zelfs wel even op de foto!
Hierna mag je met je groepje naar één van de sportieve onderdelen waar de Monkey Moves juf of meester alles verteld over een sport! Je mag gooien met ballen, lekker rennen en klimmen!
Na een korte pauze en een kleine snack ga je nog even sporten en dan sluiten jullie met elkaar af. Uiteraard kun je ook nog een stempel verzamelen! Na afloop is het mogelijk om een drankje te drinken in de kantine van het Marnix.

