Dit is leuk! Elke 3e zondag van de maand houden ze bij Samcity in Hoorn een gezellige Pyjama Jump. Lekker jumpen in je pyjama of onesie, hoe leuk is dat?
1 of 2 uur jumpen in je pyjama
De Pyjama Jump is van 10.00 tot 12.00 uur - je kunt kiezen voor 1 of 2 uur jumpen. Iedereen die in pyjama of onesie komt jumpen krijgt van Samcity een heerlijk croissantje gratis. Extra goede reden om die lekker aan te houden na het wakker worden.
Lekker ontbijten bij Samcity
Wist je trouwens dat je ook heerlijk kunt ontbijten in het restaurant van Samcity? Goed idee voor als de kids aan het jumpen zijn!
Gratis limo voor Samcity Kidsclub-leden
Zijn jouw kids al lid van de Samcity Kidsclub? Dat is helemaal gratis en geef leuke extra's tijdens evenementen. Bij de Pyjama Jump krijgen de kids op vertoon van hun kidsclubpasje een gratis beker limo!
Pyjama Jump Party
Kunnen de kids geen genoeg krijgen van jumpen in hun pyjama of onesie? Dan is de Pyjama Jump Party een geweldig plan voor een kinderfeestje: een slaapfeestje thuis en dan afronden met jumpen, Dat kan élke zaterdag en zondag!
Alles over de Pyjama Jump Party