Tuimelaar (0,5+) in TivoliVredenburg: ontdek de wereld van zwaartekracht met je baby

Op zondag 15 november 2026 beleef je samen met je baby of dreumes een bijzondere voorstelling in TivoliVredenburg. Tuimelaar is een speelse en muzikale ervaring voor kinderen vanaf 6 maanden waarin rollen, vallen en weer opstaan centraal staan.

Dit is een liefdevol en toegankelijk uitje waarbij jonge kinderen op hun eigen tempo mogen ontdekken, bewegen en genieten.

Lees meer

Een eerste kennismaking met zwaartekracht

In Tuimelaar nemen de makers kinderen mee in de wondere wereld van zwaartekracht. Wat gebeurt er als je rolt, tuimelt of omvalt? En hoe kom je weer overeind?

Door muziek, beweging en spel worden deze herkenbare ervaringen voor jonge kinderen tot leven gebracht. Het is een voorstelling die perfect aansluit bij de ontwikkelingsfase van baby’s en dreumesen.

Muziek en spel die tot de verbeelding spreken

De voorstelling wordt uitgevoerd door musici van Frisse Oren. Onder leiding van Yung-Tuan Ku ontstaat een levendige en speelse muzikale wereld.

Samen met Sjoerd Pauw en Rudi van Hest wordt muziek gemaakt met allerlei instrumenten en verrassende objecten. Voor Yung-Tuan Ku kan bijna alles een instrument zijn, van speelgoed tot alledaagse voorwerpen.

Dit zorgt voor een verrassende en prikkelende ervaring voor jonge kinderen.

Vrij ontdekken en meedoen

Wat Tuimelaar zo bijzonder maakt, is de vrijheid die kinderen krijgen. Ze mogen actief meedoen, bewegen en ontdekken, maar ook rustig toekijken als ze daar behoefte aan hebben.

De voorstelling is zonder gesproken tekst, waardoor deze voor alle kinderen toegankelijk is, ongeacht taal of achtergrond.

De combinatie van muziek, beweging en visuele elementen zorgt voor een veilige en uitnodigende omgeving.

Waarom dit een mooi uitje is met jonge kinderen

Tuimelaar is perfect voor ouders die op zoek zijn naar een eerste culturele ervaring voor hun kind. De voorstelling is rustig, speels en afgestemd op de jongste doelgroep.

De duur van ongeveer 45 minuten is goed te doen voor jonge kinderen. Bovendien is de sfeer ontspannen, waardoor je als ouder niet hoeft te stressen als je kind beweegt of geluid maakt.

Het is een moment van samen beleven en ontdekken.

Praktische informatie

Er zijn drie voorstellingen op deze dag.

-Concert 1 begint om 10.00 uur
-Concert 2 begint om 11.30 uur
-Concert 3 begint om 13.00 uur

Elke voorstelling duurt ongeveer 45 minuten. De deuren openen voorafgaand aan de start.

De locatie is Cloud Nine in TivoliVredenburg.

Tickets zijn verkrijgbaar vanaf 12 euro voor kinderen en 15 euro voor volwassenen. Met een U pas betaal je 5 of 10 euro.

Veelgestelde vragen over Tuimelaar

Voor welke leeftijd is Tuimelaar geschikt?
De voorstelling is geschikt voor baby’s vanaf 6 maanden.

Moeten kinderen stilzitten tijdens de voorstelling?
Nee, kinderen mogen vrij bewegen, kruipen en ontdekken.

Is de voorstelling zonder taal?
Ja, de voorstelling is grotendeels zonder gesproken tekst en daardoor voor iedereen toegankelijk.

Hoe lang duurt de voorstelling?
De voorstelling duurt ongeveer 45 minuten.

Lees meer

Bronfoto: TivoliVredenburg