Stap in de griezelbus: een uniek theateravontuur op fort Maarsseveen

In maart 2025 staat er een spannende theaterbeleving op de planning voor het hele gezin. Laat je meenemen in de wereld van Paul van Loon tijdens de Griezelbus-voorstelling op fort Maarsseveen. Op 15, 16, 22 en 23 maart kun je genieten van een onvergetelijk avontuur, waar huiveringwekkende verhalen tot leven komen. Terwijl je een mysterieuze route volgt over het historische fort, beleef je het ene spannende moment na het andere. De voorstelling is speciaal gemaakt voor kinderen vanaf ongeveer 6 jaar, al hangt het natuurlijk af van hoe stoer je kind is!

Fort Maarsseveen is een bijzondere locatie aan de rand van Utrecht, en biedt een prachtige sfeer voor dit theateravontuur. Voor of na de voorstelling kun je ontspannen en genieten van een drankje en wat lekkers. De routes duren ongeveer 60 tot 75 minuten en zijn ontworpen voor kleine groepjes met elk een eigen starttijd. Een unieke combinatie van spanning, theater en geschiedenis die je niet wilt missen!

Speeldagen en locatie

  • Zaterdag 15 en 22 maart: tussen 15.00 en 20.30 uur
  • Zondag 16 en 23 maart: tussen 13.00 en 18.00 uur

Fort Maarsseveen, deel van het UNESCO Werelderfgoed, biedt niet alleen een griezelig decor maar ook een kijkje in de geschiedenis. Gebouwd in 1880-1881 als onderdeel van de Nieuwe Hollandse Waterlinie, is dit historische fort nu een ontmoetingsplek voor kunst en cultuur. Perfect voor een familie-uitje vol avontuur!