Het Raadsel van het Romeinse Fort bij Castellum Hoge Woerd

Stap terug in de tijd en beleef een spannend avontuur vol mysterieuze geluiden, slimme puzzels en verborgen verhalen. Tijdens de interactieve soundgame Het Raadsel van het Romeinse Fort ontdek je het Romeinse verleden van Castellum Hoge Woerd op een unieke manier.
Met je smartphone als gids wandel je langs bijzondere plekken in en rond het castellum. Onderweg luister je naar aanwijzingen, ontmoet je personages uit de Romeinse tijd en probeer je een eeuwenoud mysterie op te lossen. Goed luisteren is belangrijk, want geluid speelt de hoofdrol in deze bijzondere belevenis.
Wat deze soundgame extra speciaal maakt, is dat je echt op historische locaties staat. Kom je bijvoorbeeld terecht bij de smid in het verhaal? Dan bevind je je ook daadwerkelijk op de plek waar archeologen resten van een Romeinse smederij hebben gevonden.
Je kiest zelf welke locaties je bezoekt, maar de klok tikt door. Lukt het jullie om het geheim van het Romeinse fort op tijd te ontrafelen?
De soundgame is geschikt voor volwassenen en jongeren vanaf 12 jaar. Je speelt eenvoudig op je eigen smartphone. Voor de beste ervaring neem je een koptelefoon of oortjes mee. Samen spelen kan natuurlijk ook via een speaker.

klik hier voor meer informatie

Praktische informatie

  • Te spelen van dinsdag t/m zondag
  • Doorlopend beschikbaar tussen 10.00 en 17.00 uur
  • Startpunt bij de balie van Castellum Hoge Woerd
  • Kosten: €3,- per persoon
  • Geschikt vanaf 12 jaar
  • Speelbaar op je eigen smartphone

Waarom deze soundgame zo leuk is

Deze interactieve belevenis combineert geschiedenis, spanning en technologie op een originele manier. Ideaal voor gezinnen met oudere kinderen, vriendengroepen of iedereen die Utrecht op een verrassende manier wil ontdekken.

Dankzij de combinatie van echte historische locaties en meeslepende audio voelt het alsof je midden in het Romeinse verleden staat.

FAQ

Voor welke leeftijd is de soundgame geschikt?

De game is geschikt voor volwassenen en jongeren vanaf 12 jaar.

Heb je een eigen smartphone nodig?

Ja, je speelt de soundgame op je eigen smartphone.

Is een koptelefoon verplicht?

Nee, maar een koptelefoon of oortjes zorgen wel voor de beste ervaring.

Wanneer kun je de soundgame spelen?

De game is van dinsdag t/m zondag doorlopend te spelen tussen 10.00 en 17.00 uur.

Waar haal je de soundgame op?

Je haalt de game af bij de balie van Castellum Hoge Woerd.

Wat kost deelname?

Deelname kost €3,- per persoon.

klik hier voor meer informatie

Bronfoto: Museum Hoge Woerd