Ontdek de geheimen van de oceaan bij Natuurcollege Kids

Hoe diep is de oceaan eigenlijk? Welke dieren leven er onder het wateroppervlak? En waarom zijn oceanen zo belangrijk voor onze planeet? Op zaterdag 12 april krijgen kinderen bij Natuurcollege Kids de kans om alles te ontdekken over de fascinerende wereld onder water. Utrecht Natuurlijk organiseert dit leerzame programma samen met het Wereld Natuur Fonds (WWF), speciaal voor nieuwsgierige kinderen die meer willen weten over de natuur en het klimaat.

Een middag vol leren en doen

De middag begint met een natuurles van WWF, waarin kinderen kennismaken met de oceanen en hun bijzondere bewoners. Ze leren over de verschillende lagen in de oceaan, welke dieren waar leven en waarom de gezondheid van de oceanen zo belangrijk is. Na deze les volgt een leuke en interactieve activiteit, verzorgd door Utrecht Natuurlijk, waarmee kinderen het geleerde op een speelse manier kunnen toepassen.

Voor wie is Natuurcollege Kids?

Dit programma is speciaal ontwikkeld voor kinderen van 7 tot 11 jaar, oftewel de WWF-Rangers! De lessen en activiteiten sluiten perfect aan bij deze leeftijdsgroep en bieden een leuke manier om meer te leren over natuur en milieu.

Wat kunnen ouders doen?

Omdat het aantal plekken beperkt is, wordt ouders gevraagd om tijdens de natuurles een kopje koffie te drinken in het boerderijcafé of de rest van stadsboerderij Eilandsteede te verkennen. Tijdens de activiteit is het vaak mogelijk om mee te kijken of zelfs mee te doen.

Praktische informatie

  • Datum en tijd: Zaterdag 12 april, van 13:30 tot 15:00 uur
  • Locatie: Stadsboerderij Eilandsteede
  • Doelgroep: Kinderen van 7 tot 11 jaar
  • Kosten: Informatie en inschrijven via het formulier op de website

Kinderen hoeven geen lid te zijn van de WWF-Rangers om mee te doen, maar het maakt de ervaring natuurlijk extra speciaal! Schrijf je snel in en laat jouw kinderen de wonderlijke wereld van oceanen ontdekken bij Natuurcollege Kids.

Klik hier voor meer informatie

Fotobron: WWF