Veenendaal Speelt Buiten: Op Weg naar het NK Knikkeren!
Op woensdag 11 juni staat Veenendaal volledig in het teken van de Nationale Buitenspeeldag. Dit jaar pakken we extra groot uit met een officiële voorronde van het NK Knikkeren én de bekende Dikke Banden Race! Het wordt een sportieve, gezellige en onvergetelijke middag vol buitenspeelplezier op het Evenemententerrein bij Sportpark De Groene Velden.
Wat is het NK Knikkeren?
Om buitenspelen te stimuleren organiseren House of Sports en Univé ieder jaar het Nederlands Kampioenschap Knikkeren. In de maanden maart t/m juni vinden er in het hele land voorrondes plaats. En hoe leuk: dit jaar is Veenendaal er ook bij!
Kinderen van 6 t/m 12 jaar kunnen meedoen aan de officiële voorronde. De 16 beste spelers uit Veenendaal kwalificeren zich voor de landelijke finale op zaterdag 21 juni in het Dolfinarium!
Voorronde NK Knikkeren in Veenendaal
- Woensdag 11 juni 2025
- Evenemententerrein bij Sportpark De Groene Velden
- Starttijd: 15.00 uur (aanmelden om 14.45 uur)
- Voor kinderen van 6 t/m 12 jaar
- Gratis deelname
-
Einde: uiterlijk 18.00 uur
Spelregels (samenvatting)
- Elke deelnemer krijgt 10 knikkers.
- Wedstrijden duren maximaal 5 minuten.
- Wie de meeste knikkers in het potje speelt, wint.
- Zijn alle knikkers in het potje? Dan is de wedstrijd direct afgelopen.
-
De beste 16 spelers gaan door naar de finale in het Dolfinarium.
Coens Dikke Banden Race
Naast het NK Knikkeren kunnen kinderen ook meedoen aan de vrolijke en sportieve Dikke Banden Race. Een perfecte combinatie van snelheid en plezier voor jonge fietsers met dikke banden.
Voor meer informatie klik hier
fotobron: sportserviceveenendaal