Op de Parade spelen meer dan 80 theater-, dans-, en muziekvoorstellingen voor jong en oud in de theatertenten. Merendeel van de voorstellingen zijn speciaal voor het festival gemaakt en alleen deze zomer te zien. Iedere dag staan er verschillende voorstellingen op de planken. 

De tournee heeft al in het Museumpark in Rotterdam en het Westbroekpark in Den Haag gestaan. Het festival staat vanaf 19 juli 2,5 week in het Moreelsepark in Utrecht. Daarna reizen we met alle artiesten, medewerkers, tenten en restaurants door naar het Martin Luther Kingpark in Amsterdam, waar ze traditiegetrouw de Parade afsluiten.

Naast de avondvoorstellingen is er 's middags een uitgebreide KinderParade met theatervoorstellingen, muziekoptredens en workshops. Iedere avond spelen er twee live-bands, in Hotel Vilé en Katrina, waar je gratis naartoe kunt.

OPENINGSTIJDEN:
Zondag tot en met donderdag: 14.00 uur - 00.00 uur
Vrijdag en zaterdag: 14.00 uur - 02.00 uur

Uitzonderingen:
Vrijdag 27 juli opent de Parade om 18.00 uur
Zondag 12 augustus sluit de Parade om 22.00 uur

Voorstellingskaartjes koop je online of op het Paradeterrein.
www.deparade.nl