De kinderhardloopwedstrijd van Woerden is de Singelloop Woerden Kidsrun, waar alle kinderen gratis aan deel kunnen nemen.
Lees verder na deze tipsOp maandagavond 12 juni 2023 organiseert De Woerdense Singelloop weer de gratis Kidsrun voor de kinderen van Woerden. Alle kinderen tot en met 12 jaar kunnen meedoen. De start en finish is bij Kalsbeek College Bredius aan de Burg. H.G. van Kempensingel in Woerden.
Kidsrun
Kinderen tot en met 9 jaar doen het 800 meter parcours. Om 18:30 uur start de warming-up en om 18:45 uur start de 800 meter. De route loopt door het Brediusbos.
Kinderen van 9 t/m 12 jaar doen het 1500 meter parcours. Om 19:00 uur start de warming-up en om 19:15 uur start de 1500 meter. De route loopt langs de singel en door het Brediusbos.
Ouders kunnen meerennen! Dat is dan meteen de warming-up voor als je zelf meedoet aan de Singelloop?
Sportiefste school
Het is geen individuele wedstrijd, maar een scholenwedstrijd. De school met relatief de meeste deelnemers wint. Elke deelnemer ontvangt wel een medaille mee naar huis, zodat iedereen een winnaar is! Om 19:30 uur is de prijsuitreiking van de sportiefste school.
Aanmelden voor de Kidsrun
De kinderen kunnen vanaf 17:30 uur aangemeld worden voor de Kidsrun. Bij de start/finish locatie van de Kidsrun staat een inschrijfkraampje. Tip: ga op tijd, er wordt drukte verwacht bij het inschrijven.
Foto: singelloopwoerden.nl