Lente in de Kooi!
Op maandag 21 april, Tweede Paasdag, organiseert de Schaapskudde Haaksbergen Lente in de Kooi!
Beleef het voorjaar in de schaapskooi – Kom de lammetjes bewonderen! De lente is begonnen en dat betekent: lammetjestijd! De schapen hebben gelammerd en de schaapskooi is weer open voor publiek. Kom langs en geniet van de speelse, pasgeboren lammetjes! Wil je de dieren van dichtbij beleven? In de kooi zijn speciale brokjes te koop waarmee je de schapen en lammetjes kunt voeren.
Laat je verrassen door spectaculaire demonstraties schapen drijven en indrukwekkende roofvogelshows! Op verschillende tijdstippen kun je genieten van de unieke samenwerking tussen herdershonden en schapen, én de adembenemende vliegkunsten van roofvogels.
Interactieve roofvogelshows
De interactieve roofvogelshows worden verzorgd door Valkerij De Valkenhof uit Aalten en zijn een absolute must-see. Vooral voor kinderen is dit een spannend avontuur, want wie weet worden ze uitgenodigd om zelf een roofvogel te laten landen! Een onvergetelijke ervaring voor jong en oud.
Het evenement begint om 10.00 uur en duurt tot 16.00 uur. Honden zijn op deze dag niet toegestaan!
Schaapskooi “Horstervennehoes”
Schapendrift 11
7481 TK Haaksbergen
Bronfoto: Schaapskudde Haaksbergen