Vuurol
Op beide Pinksterdagen (24 en 25 mei) verandert het bos bij De Kuil van Drakensteyn, vlak bij Lage Vuursche, in een bijzonder openluchttheater. Tijdens locatietheaterfestival Vuurol wandel je samen met je gezin langs allerlei korte voorstellingen, kunstwerken en verrassende acts die midden in de natuur plaatsvinden.
Je stelt zelf je route samen en komt onderweg ruim 30 verschillende optredens en belevenissen tegen. Een ideale manier om je kinderen kennis te laten maken met toegankelijke kunst en theater, tijdens een heerlijke dag buiten.
Vuurol is kleinschalig en overzichtelijk. En ondanks dat het midden in het bos is, zijn alle faciliteiten voor een geslaagd familie-uitje aanwezig: verschoonplekken voor de jongste bezoekers, gezellige picknickveldjes, lekkere drankjes en de fameuze Vuurol-poffertjes voor iedereen met trek! Een speels, ontspannen en afwisselend uitje voor het hele gezin.


