Voorstelling: Space is the Place
Een laatste viering, een reis naar het onbekende
De wereld is niet langer wat hij ooit was. Een groep jonge avonturiers heeft besloten de aarde achter zich te laten. De samenleving is ingestort, hoop lijkt een illusie, en de toekomst op deze planeet biedt hen niets meer. Dus kiezen ze voor het onbekende. Een nieuwe wereld, een nieuwe kans – ergens, ver voorbij de sterren. Maar voor ze vertrekken, is er nog één laatste nacht.
De avond is gevuld met muziek, licht en uitbundigheid. De bas dreunt door de ruimte terwijl de jongeren zich overgeven aan het moment. Dit is hun afscheid, hun laatste kans om te genieten van alles wat ooit vertrouwd was: de stad, hun vrienden, het leven zoals ze het kennen. In de schaduw van hun opwinding sluimert echter de realiteit – morgen begint een reis zonder terugkeer.
Zodra hun schip de aarde verlaat, verandert alles. De euforie maakt plaats voor spanning en onzekerheid. Beslissingen moeten worden genomen, maar wie heeft het recht om de koers te bepalen? Macht verschuift, vertrouwen wordt op de proef gesteld. Sommigen willen terug, anderen willen door. Wat als het onbekende niet beter is? Wat als ze alleen de leegte vinden?
Space is the Place is een meeslepende, muzikale voorstelling over afscheid, hoop en de onvermijdelijke zoektocht naar betekenis. Het begint met een explosieve viering en eindigt in een reis vol vragen. Waar ga je heen als alles wat je kent niet meer werkt? En is de toekomst iets wat je vindt, of iets wat je zelf creëert?v
Kindvriendelijke voorstelling!
"Space is the place" wordt gemaakt door de talentvolle Sue-Ann Bel en Tiffany Vicario, beiden oud-Hofpleiners. Sue-Ann is gespecialiseerd in fysiek theater en werkt met opdrachten waarbij het lichaam centraal staat. Ze zoekt naar humor, timing en scherpte, en vindt echte gesprekken, kwetsbaarheid en kracht belangrijk. Tiffany daarentegen is een expert in muziektheater en wil kijkers uitdagen en confronteren. Haar precisie en kritische kijk maken haar uniek. Samen willen ze ruimte creëren voor de jongeren van morgen.
Ben jij enthousiast over dit concept en wil je met Sue-Ann en Tiffany aan de slag? Geef je dan snel op! En, belangrijk voor spelers van 14 jaar en ouder: als je wilt meespelen, moet je meedoen aan het selectieweekend op 15 of 16 juni. Schrijf je snel in, want de inschrijvingen sluiten op 22 mei!