Zondag 31 augustus 2025 vertoont het Kinderfilmhuis in Oosterbeek weer een leuke kinderfilm voor de jongste bezoekers: Brieven uit Nicaragua. Vanaf 13.00 uur ben je van harte welkom. Deze zondag staat de film in het teken van het Latin weekend bij het Filmhuis.

Elke laatste zondag van de maand draait er een film speciaal voor de jongste bezoekers. De film wordt altijd gecombineerd met een vertelling, activiteit of leuke workshop. En in de pauze mogen kindjes snoepjes scheppen. Als dat geen toffe middag wordt!

Kinderfilm Brieven uit Nicaragua

Doorlopend vanaf 13 uur met vanaf 16 een inspirerende (Latin) workshop! Deze middag is onderdeel van ¡Vamos al Cine!; het Latin Film Weekend dat Filmhuis Oosterbeek organiseert. Toegang gratis!

In Brieven uit Nicaragua beantwoordt Stef Biemans vragen van Nederlandse kinderen over Nicaragua; een land waar alles anders is. Vragen als – Is er in Nicaragua ook een circus? Zijn er in Nicaragua weeskinderen? Of: hebben kinderen in Nicaragua leuke bijbaantjes? In eerste instantie ziet Stef overal het voordeel van in. Het leven is er fantastisch! Zelfs in de steengroeve. Maar in de loop van de uitzending gaat hij toch twijfelen. Is Nicaragua wel zo mooi als het lijkt? Horen kinderen niet gewoon op school te zitten? Op een luchtige en genuanceerde manier laat Stef zijn kijkers zien wat het betekent om op te groeien in een ontwikkelingsland.

Praktische informatie

Dit keer is de toegang gratis! De film wordt doorlopend vertoond tot 16.00 uur. En vanaf 16.00 uur een toffe en inspirerende workshop voor kinderen. Klik voor meer informatie op de oranje button.

Meer info

Bron foto: Kinderfilmhuis Oosterbeek