Crazy Springparadijs Middelburg – Herfstvakantie 2025
Op donderdag 16 en vrijdag 17 oktober 2025 verandert sportcomplex De Sprong in Middelburg in het grootste spring- en luchtkussenparadijs van de regio. Tijdens het Crazy Springparadijs kunnen kinderen de hele dag klimmen, klauteren en springen op tientallen attracties.
Of je nu een jonge ontdekker bent of een avontuurlijke springer: er is voor iedereen wat te beleven. Voor de allerkleinsten zijn er rustige speelopties, terwijl oudere kinderen zich uitleven op grotere springkussens. Ondertussen kunnen ouders ontspannen in de speciaal ingerichte zitruimte met gratis wifi – of natuurlijk zelf een sprong wagen.
Wat kun je verwachten?
- Tientallen spring- en luchtkussens in alle soorten en maten.
- Ideaal voor basisschoolkinderen (groep 1 t/m 6), maar ook geschikt voor jongere kids.
- Veilig en overdekt in Optisport Sportcomplex De Sprong – dus altijd doorgang, ongeacht het weer.
- Horeca aanwezig met eten en drinken voor kinderen en ouders.
- Groepskorting: vanaf 15 kinderen € 6,50 per kind.
Praktische informatie
Data & tijden
Donderdag 16 oktober 2025 – 10.00 tot 16.30 uur
Vrijdag 17 oktober 2025 – 10.00 tot 16.30 uur
Locatie Optisport Sportcomplex De Sprong, Middelburg
Toegangsprijzen
- Kinderen: € 7,50 per kind
- Ouders/begeleiders: gratis
- Groepen vanaf 15 kinderen: € 6,50 per kind
Tickets Kaarten zijn online verkrijgbaar. Zolang de voorraad strekt ook aan de kassa, maar reserveren zonder kaartje is niet mogelijk.
Parkeren Er is ruime parkeergelegenheid bij De Sprong.
FAQ Veelgestelde vragen
Voor welke leeftijd is het Crazy Springparadijs geschikt?
Het evenement is het populairst bij kinderen van de basisschool (groep 1 t/m 6), maar ook jongere kinderen zijn welkom.
Moeten ouders ook betalen?
Nee, ouders en begeleiders mogen gratis naar binnen.
Kun je eten en drinken meenemen?
Eigen consumpties zijn niet toegestaan. Er is horeca aanwezig met een ruim aanbod voor kinderen en volwassenen.
Is reserveren nodig?
Ja, om zeker te zijn van toegang adviseren we vooraf online tickets te kopen. Aan de kassa zijn kaartjes beschikbaar zolang er plek is.
Bron foto: Wij zijn de Stad (Middelbrug)