Peter van Dijk komt naar Theaterkerk Wadway met de voorstelling Otjes Vader - een bewerking van het boek Otje van Annie M.G. Schmidt. Een fijne voorstelling voor kinderen vanaf 4 jaar.
Over Otjes Vader
De kok Tos staat achter het fornuis in de keuken van Hotel de Koperwiek. Eindelijk kan hij doen waar hij goed in is: koken. Tos heeft een dochtertje, Otje. En Otje is naar school, eindelijk. Hoezo eindelijk? Dat zit zo: Tos was al eerder kok in dit hotel, maar omdat hij geen papieren had, werd hij ontslagen. Dat zal Otje niet gebeuren.
Terwijl Tos een lekkere fruitsalade maakt, vertelt hij hoe hij en Otje na zijn ontslag de wijde wereld introkken. Overal werden ze weggejaagd, omdat Tos geen papieren had. Geen koksdiploma, geen paspoort, geen rijbewijs, geen kampeer- of parkeervergunning, niets. En zonder papieren begin je niks. Hoe Tos uiteindelijk dan toch de trotse bezitter is geworden van De Koperwiek, het hotel waaruit hij eerst was ontslagen? Dat is een heel verhaal.
Over Peter van Dijk
Peter van Dijk vertelt op meeslepende wijze verhalen, maakt muziek en theater om de fantasie van het jonge publiek te prikkelen. Al zingend neemt hij de kinderen mee naar een wereld waarin grenzen niet bestaan en alles mogelijk is.
Voor meer info en reserveren ga je naar de website van Theaterkerk Wadway.