Pannenkoekhoes de Stroper
Zin in een uitje met het hele gezin? Kom naar Pannenkoekhoes De Stroper in De Lutte! Dit gezellige pannenkoekenhuis ligt midden in het groen, vlakbij de Tankenberg. Binnen of buiten op het terras smul je van de allerlekkerste pannenkoeken, van klassiekers tot verrassende creaties (en ja hoor, ook glutenvrij, lactosevrij of suikervrij!).

Voor jong én oud
Hier draait alles om gezellig samen zijn. Terwijl de kinderen spelen in de speeltuin, die tevens grenst aan het terras en omheind is. De ouders kunnen genieten van een kop koffie en vers appelgebak. Perfect!

Daarnaast is er binnen een speelhoek voor als het weer buiten spelen niet toelaat. Er zijn genoeg kindvriendelijke keuzes op het menu, en natuurlijk krijgen de kinderen een leuke verrassing bij de pannenkoek!
Extra leuk:
-
🌲 Kaboutertocht (OERRR): De Kaboutertocht kost 7,50 pp. Maar kom je een pannenkoek eten? Dan is deze tocht helemaal gratis. Met een puntmuts op en een opdrachtenboekje op pad in het bos. Super leuke activiteit voor het hele gezin.
-
🎉 Kinderfeestjes Kom je kinderfeestje afsluiten bij de Stroper. Met een glas ranja, een lekkere pannenkoek en lekker ijsje weetje zeker dat je je kinderfeestje goed aflsuit!
-
🚲 Fiets- en wandelroutes Er starten hele mooie routes vanaf het Pannenkoekhoes. Bijvoorbeeld deze kindvriendelijke OERRR route
-
🧡 Groepsuitjes met pannenkoeken, speurtochten of zelfs een huifkartocht
Waarom je hier geweest móet zijn:
Omdat je hier proeft dat pannenkoeken met liefde gemaakt worden.
Omdat kinderen hier blij worden.
En omdat je na een wandeling in het bos nergens liever neerploft dan hier.

Wandelen met kinderen vanaf de Stroper
Het pannenkoekhoes ligt aan de rand van het bos. En daarom ideaal te combineren met een heerlijke wandeling vooraf. Er vertrekken wandeltochten vanaf het pannenkoekhoes. Waaronder 3 kindvriendelijke wandeltochten van Natuurmonumenten Twente.
Kaboutertocht
Je huurt een tas met opdrachtkaarten en materialen bij De Stroper en je kunt op pad. Onderweg is er voor de allerkleinsten van alles te beleven. Langs de bestaande OERRR-route plaatsten we kabouters. Bij elke kabouter is een activiteit, een spel of een opdracht.
Natuurschatten verzamelen
Zo kun je dieren spotten met een verrekijker, uitrusten op erve Middelkamp en natuurschatten verzamelen onderweg. De kaboutertocht is twee kilometer lang en dus voor kinderen goed te doen. Af en toe kunnen de paden tijdens de wandeling modderig zijn, houd daar rekening mee.
Als punt op de muts een kabouterdiploma!
En..als kers op de taart of beter gezegd, punt op de muts, is er na afloop een kabouterdiploma en een glas ranja voor de kinderen. De kosten voor het huren van de tas bedragen 7,50 euro. Je kan de tas ophalen bij Pannenkoekhoes De Stroper. Eet je daarna nog een pannenkoek, dan is de tocht gratis!
Het Dassen Hendrik Pad
Het Dassen Hendrik pad. Een leuke route van 4,1 km. De route is aangegeven op het wandelnetwerkbord op de parkeerplaats. Ook kun je ze uitprinten via de website van Natuurmonumenten.
Een nieuwe route is de Tocht van OERRR. Deze wandeltocht is slechts 2 km lang en daardoor perfect om ook met jonge kinderen te wandelen. De route haal je bij het Pannenkoekhoes. Het boekje dat je ontvangt staat vol met weetjes over de natuur en de omgeving. De route is bewegwijzerd met groene OERRR bordjes en daardoor door de kinderen goed zelf te volgen. Je komt 7 nummers onderweg tegen. Elk nummer komt overeen met een opdracht of weetje in het boekje.
Het route boekje kost voor leden van Natuurmonumenten 2,50 en voor niet leden €5,00. Na afloop krijgen de kinderen een glas ranja bij Pannenkoekhoes de Stroper.
Ook is het mogelijk om een fietstocht te maken. De auto kun je gratis parkeren op de parkeerplaats van het Pannenkoekhoes.
- Leeftijd 0 - 1
- Leeftijd 2 - 4
- Leeftijd 5 - 8
- Leeftijd 9 - 12
- Horeca aanwezig
- Indoor

