Lentefair 2026 in Almelo: gezellig lente-uitje voor het hele gezin
Op zondag 17 mei 2026 verandert Doepark de Hagen in Almelo opnieuw in een sfeervolle plek vol groen, muziek en gezelligheid tijdens de jaarlijkse Lentefair. Van 11.00 tot 16.00 uur kunnen gezinnen gratis genieten van een dag vol lenteactiviteiten bij het Natuurhus.
De Lentefair is een geliefd evenement voor gezinnen met kinderen en iedereen die houdt van natuur, tuinieren en buiten zijn. Rondom het Natuurhus vind je gezellige kraampjes met planten, stekken, bloemen en allerlei groen gerelateerde producten. Een ideale plek om inspiratie op te doen voor de tuin of het balkon.
Ook dit jaar is er volop entertainment aanwezig. The Unstoppables zorgen voor vrolijke live muziek en de Almelose stadskudde onder leiding van Willem Dijkema komt langs met ooien en schattige lammetjes. Bezoekers kunnen bovendien live meemaken hoe de schaapscheerder de schapen van hun wintervacht helpt. De warme wol is daarna direct verkrijgbaar voor liefhebbers.
Voor kinderen zijn er verschillende speelmogelijkheden en ook aan lekkere hapjes en drankjes is gedacht. Groei & Bloei verzorgt opnieuw een gezellige koek en zopie kraam en het Natuurhus zorgt voor extra lekkers tijdens deze feestelijke lentedag.
De Lentefair in Almelo is een ontspannen en gezellig dagje uit in het groen waar jong en oud samen kunnen genieten van de lente.
Praktische informatie Lentefair Almelo 2026
-Datum: zondag 17 mei 2026
-Tijd: van 11.00 tot 16.00 uur
-Locatie: Doepark de Hagen
-Adres: Hagenborgh, 7607 JT Almelo
-Toegang: gratis
-Organisatie: Groei & Bloei
Waarom de Lentefair leuk is voor gezinnen
De Lentefair combineert natuur, dieren, muziek en gezelligheid op een laagdrempelige manier. Kinderen kunnen spelen, dieren bekijken en buiten ontdekken terwijl ouders rustig rondkijken bij de kramen of genieten van een hapje en drankje. Dankzij de gratis toegang is het bovendien een ideaal betaalbaar gezinsuitje in Overijssel.
FAQ Lentefair 2026 Almelo
Wanneer is de Lentefair 2026 in Almelo?
De Lentefair vindt plaats op zondag 17 mei 2026 van 11.00 tot 16.00 uur.
Waar wordt de Lentefair gehouden?
Het evenement vindt plaats bij Doepark de Hagen in Almelo.
Is de Lentefair gratis toegankelijk?
Ja, de Lentefair is gratis te bezoeken voor iedereen.
Is de Lentefair geschikt voor kinderen?
Ja, er zijn speelmogelijkheden voor kinderen en veel te zien zoals lammetjes, schapen en muziek.
Bronfoto: Natuurhus Almelo



-(1600-x-900-px)_460x306x.png)