Kinderrondleiding op de boerderij
Op 24 april 2026 om 10.30 uur staat er een leuke en leerzame activiteit op de planning voor kinderen: een gezellige kinderrondleiding op de boerderij. Tijdens deze rondleiding ontdekken kinderen op een speelse manier waar kaas vandaan komt en hoe het leven op de boerderij eruitziet.
Een perfect uitje in de meivakantie voor nieuwsgierige kinderen die graag buiten zijn en meer willen leren over dieren en het boerenleven.
Wat gaan kinderen doen?
Tijdens de rondleiding nemen we de kinderen mee over de boerderij. Ze krijgen een kijkje achter de schermen en leren stap voor stap hoe melk uiteindelijk kaas wordt. Daarnaast ontdekken ze hoe het dagelijks leven op de boerderij eruitziet.
De combinatie van leren en beleven maakt deze activiteit extra leuk én interessant voor kinderen in de basisschoolleeftijd.
Praktische informatie
Datum: 24 april 2026
Tijd: 10.30 uur
Kosten: €4,95 per persoon
FAQ
Voor welke leeftijd is de rondleiding geschikt?
De rondleiding is vooral leuk voor kinderen in de basisschoolleeftijd.
Moeten ouders ook mee?
Ja, begeleiding van een ouder is meestal gewenst.
Hoe lang duurt de rondleiding?
Dit verschilt per locatie, maar reken op ongeveer een uur.
Moet je vooraf reserveren?
Ja, reserveren is nodig en kan via de aangegeven link.

