Heidewandeling Paarse Goud bij Natuurmuseum Holterberg
Op donderdag 13 augustus organiseert Natuurmuseum Holterberg in Holten een bijzondere heidewandeling. Van augustus tot half september kleurt de heide van Nationaal Park De Sallandse Heuvelrug prachtig paars, en dat is precies het moment om de wandelschoenen aan te trekken en de natuur in haar mooiste kleur te bewonderen.
Onder begeleiding van een natuurgids
Deze wandeling wordt begeleid door een ervaren natuurgids, die onderweg vertelt over de heide, de planten en het bijzondere landschap van het nationaal park. Zo wordt de wandeling niet alleen een mooie tocht door het Paarse Goud, maar ook een moment om meer te leren over de natuur van de Sallandse Heuvelrug.
Vergezichten en een stevige tocht
Onderweg genieten wandelaars van de mooiste vergezichten die het nationaal park te bieden heeft. De wandeling is ongeveer 9 kilometer lang, waarvoor een goede basisconditie en enige wandelervaring gewenst zijn. Het is dus vooral een activiteit voor wandelaars die tegen een stevige tocht kunnen.
Praktische informatie
De wandeling start om 7.00 uur bij Natuurmuseum Holterberg aan de Holterbergweg 12 in Holten. Deelname kost 12,50 euro per persoon, inclusief koffie of thee met krentenwegge na afloop. Vooraf reserveren is noodzakelijk, telefonisch via 0548 361979 of per e-mail via info@museumholterberg.nl. De wandeling gaat door bij minimaal 10 deelnemers.
Voor wandelaars die vroeg uit de veren durven te komen voor een unieke wandeling door bloeiende heide, met deskundige uitleg en een lekker moment van rust na afloop, is deze heidewandeling bij Natuurmuseum Holterberg een mooie manier om het einde van de zomer te vieren.



-(1600-x-900-px)_460x306x.png)
